KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Gita, Kartářka, Jasnovidka, Vědma, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění, Věštírna, Výklad karet, Všichni věštci, Věštkyně, Věštírna online,
Jazyky, kterými mluvím/rozumím

Gita


Gita má od narození velmi těžký osud, který jí ovlivnil do života velkou empatií, citlivostí a souzněním s lidmi, kteří jsou pro společnost nepřijatelný. Je to stará duše, přestože jí lidé neustále tipují o mnoho let méně.

Volejte teď!

55 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
54
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

Jsem Gita, ale všichni mě znají jako Čarodějku Bath (Bathory). Už od narození jsem byla velmi divné dítě, které zažívalo astrální cestování a nikdo o tom nevěděl. Prošla jsem si velmi těžkým osudem, který jsem pochopila až v dopělosti.Díky tomu jsem získala velice citlivé vnímání. Jsem osobnost, která velice ráda navštěvuje hřbitovy a temná prokletá místa. Slyším hovořit duše mrtvých na hřbitově. Vidím hovořit fotografie zesnulých. Věřím v Pannu Mariu je mi velice blízká, avšak nepochybuji ani o temné straně zla. Co je mi však nejbližší je bílá magie, šamanismus a Středověk. Velice ráda se věnuji sběru bylinek, trávení času v přírodě spojené s vodou a ohněm a hudbou. Tarotové karty jsem začala používat po jednom velice traumatizujícím období-kdy jsem téměř rok sledovala  věštkyně a dovedla mě k tomu náhoda horoskopu. Již dávno jsem měla své osobní vyrobené taroty, kterým jsem kdysi nerozuměla a dnes jsou mojí velkou radostí. Budu velmi štastná,když se spojíte s čarodějkou Bath.

Doporučení zákazníků

Pokud jste již hovořili s tímto odborníkem, byli bychom velmi vděční, kdybyste nechali doporučení.
Pokud chcete zanechat doporučení, klikněte sem
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Partnerský horoskop

1743 Počet zhlédnutí

Partnerský horoskop Vám napoví, zda se k sobě s partnerem hodíte? Je pro vás zrovna on ten pravý? Partnerský horoskop Vám třeba ukáže.

 

Věštba lásky

91 Počet zhlédnutí

Věštba lásky poskytuje informace o partnerském vztahu a pocitech. Věštba lásky podle znamení zvěrokruhu.

 

Velká arkána

471 Počet zhlédnutí

Velká arkána má vždy ve výkladu velkou váhu. Když se ve výkladu objeví některá z karet, nejde nikdy o problémy všední, světské, nebo dočasné. Velká arkána představuje nejzákladnější obavy, naše důležité pocity a motivace.

 

Kartářka online

11302 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Věštba osudu

8775 Počet zhlédnutí

Chcete-li dosáhnout nejlepší výsledky, musíme se velmi důrazně zaměřit na věštění. A co je nejdůležitější, zavřete oči, uklidněte se, zhluboka dýchejte, dokud nebude vaše tělo zcela uvolněné a nasměrujte svou mysl na svou otázku. Věštba osudu Vám pomůže.

 

Tarot

10118 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem