KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
 
Zde jsou nejlepší věštci! Zavolejte teď!
906 55 00 22 
55 Kč/min vč. DPH
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Jana, Věštba, Věštírna online, Věštkyně, Věštec, Věštění, Věštci ,
Jazyky, kterými mluvím/rozumím

Jana


Jana je vynikající věštkyně. K její práci používá různé nástroje, například kyvadlo a také automatickou kresbu. Zavolejte jí když potřebujete pomoc.

Volejte teď!

55 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
299
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

V roce 1985 jsem u porodu své dcery upadla do bezvědomí a v té době se mi změnil život. Nemusíme tomu říkat osud, něco se stalo a otevřeli se mi dveře duchovní. Potkala jsem mnoho lékařů, který mě provedli a provází medicinou do teď.  Za to jim moc děkuji! Dělám diagnostiku, používám andělské karty, numerologii, energie při ladění čaker i na dálku. K celé mé práci je potřeba intuice, šestý smysl a naslouchání klienta. Vracím se s nimi do minulosti, vnímám a řeším jejich zdravotní problémy. Ke své práci používám kyvadlo i automatickou kresbu. Dělám regrese. V případě, že nic klientovi nepomohlo, pracuji z podvědomím, kde máme jistotu, že problémy najdeme a odstraníme. Všem Vám přeji zdraví štěstí a vše co k tomu patří.  Vaše Jana

Doporučení zákazníků:

Anna Napsal:

Jano jste skvělá! Víte věci, které mohu vědět jen já a naprosto přesně jste vyložila, co se bude dít a vše se pomalu plní. Děkuji. Jen je škoda, že se málo přihlašujete. Zdravím Vás a počkám až budete online.


Odeslán 30 září, Středa 13:40
Gabriela Napsal:
Janička jako by byla v přepojení s jiným světem. Má takový informace o člověku, až to zamrazí i skušenejší volající. Jistě se jí ozvu.

Odeslán 30 červen, Úterý 10:26
Pokud chcete zanechat doporučení, klikněte sem
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Esoterika

83 Počet zhlédnutí

Co je esoterika? Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa. Cesta k esoterice je láska.

 

Co pre mňa znamená věštení

6635 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Věštba

16016 Počet zhlédnutí

Věštba nelže. Věštba je dar. Věštba osudu Vám pomůže.

 

Tarot

9372 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 

Kartářka online

10439 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Věštění

2829 Počet zhlédnutí

Odkud věštení pochází? Je možné se vůbec podívat do budoucnosti? Co je věštení? Věštění je předpovídání budoucnosti na základě magických praktik.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem