KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Jana, Věštba, Věštírna online, Věštkyně, Věštec, Věštění, Věštci ,
Jazyky, kterými mluvím/rozumím

Jana


Jana je vynikající věštkyně. K její práci používá různé nástroje, například kyvadlo a také automatickou kresbu. Zavolejte jí když potřebujete pomoc.

Volejte teď!

55 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
299
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

V roce 1985 jsem u porodu své dcery upadla do bezvědomí a v té době se mi změnil život. Nemusíme tomu říkat osud, něco se stalo a otevřeli se mi dveře duchovní. Potkala jsem mnoho lékařů, který mě provedli a provází medicinou do teď.  Za to jim moc děkuji! Dělám diagnostiku, používám andělské karty, numerologii, energie při ladění čaker i na dálku. K celé mé práci je potřeba intuice, šestý smysl a naslouchání klienta. Vracím se s nimi do minulosti, vnímám a řeším jejich zdravotní problémy. Ke své práci používám kyvadlo i automatickou kresbu. Dělám regrese. V případě, že nic klientovi nepomohlo, pracuji z podvědomím, kde máme jistotu, že problémy najdeme a odstraníme. Všem Vám přeji zdraví štěstí a vše co k tomu patří.  Vaše Jana

Doporučení zákazníků:

2 Anna Napsal:

Jano jste skvělá! Víte věci, které mohu vědět jen já a naprosto přesně jste vyložila, co se bude dít a vše se pomalu plní. Děkuji. Jen je škoda, že se málo přihlašujete. Zdravím Vás a počkám až budete online.


Odeslán
2 Gabriela Napsal:
Janička jako by byla v přepojení s jiným světem. Má takový informace o člověku, až to zamrazí i skušenejší volající. Jistě se jí ozvu.

Odeslán
Pokud chcete zanechat doporučení, klikněte sem
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Tarot

9520 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 

Astrologie online

77 Počet zhlédnutí

Astrologie online je dostupá i u nás. Astrologie online a online poradenství jsou právě tady. 

 

Esoterika

156 Počet zhlédnutí

Co je esoterika? Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa. Cesta k esoterice je láska.

 

Věštění

2877 Počet zhlédnutí

Odkud věštení pochází? Je možné se vůbec podívat do budoucnosti? Co je věštení? Věštění je předpovídání budoucnosti na základě magických praktik.

 

Vědma

2969 Počet zhlédnutí

Jak poznáte, že jste vědma? Vědma ví a vidí. Vědma má vrozený dar vědění.

 

Výklad andělských karet

3191 Počet zhlédnutí

Výklad andělských karet vám pomůže najít správnou cestu. Výklad andělských karet je pomoc pri řešení problému.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem