KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Marie, Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění, Věštírna, Věštírna online, Věštkyně, Všichni věštci, Výklad karet,
Jazyky, kterými mluvím/rozumím

Marie


Marie je bylinkářka, léčitelka, detoxikační pradce, duchovní terapeut, vědma. Ve všem Vám může pomoci. S láskou čeká na Váš hovor. 

Volejte teď!

55 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
51
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

Jmenuji se Marie, duchovními energiemi a čtení akášických záznamů pracuji přes 30let, jsem léčitelka, bylinkářka, duchovní terapeut. Tento dar mi byl dán a celý život pomáhám bytostem, jako jste například vy, kteří čtete tyto řádky. V životě v této inkarnaci nás potkávají různé situace, příjemné či nepříjemné, potkáváme se s lidmi, kteří nám předají nějaký dar, ať je to v podobě problému, traumatu, či nádherných energii a to se týká všeho, celého našeho života. Člověk je v souvislostech a vše souvisí se vším, naše tělo, naše mysl, naše duše. Když onemocní tělo, má to hlubinou souvislost s vaším navnímáváním na svět na situace a od toho se odvíjí celý další život v této i příštích inkarnacích. Jsem tady pro vás a společně se podíváme, kde je zastavená energie, proč se dějí věci které se dějí, z jakého důvodu přišli problémy ve vašem vztahu partner, rodiče, děti, kolegové…atd, ať je to práce, zdraví, finance, vztahy, láska, to vše společně můžeme vyřešit přes duchovní terapii. Bude mi ctí vám pomoci. S láskou a úctou k vám všem Vaše Marie

Doporučení zákazníků

Pokud jste již hovořili s tímto odborníkem, byli bychom velmi vděční, kdybyste nechali doporučení.
Pokud chcete zanechat doporučení, klikněte sem
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Partnerský horoskop

1743 Počet zhlédnutí

Partnerský horoskop Vám napoví, zda se k sobě s partnerem hodíte? Je pro vás zrovna on ten pravý? Partnerský horoskop Vám třeba ukáže.

 

Věštba lásky

91 Počet zhlédnutí

Věštba lásky poskytuje informace o partnerském vztahu a pocitech. Věštba lásky podle znamení zvěrokruhu.

 

Esoterika

592 Počet zhlédnutí

Co je esoterika? Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa. Cesta k esoterice je láska.

 

Kartářka online

11302 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Věštba osudu

8775 Počet zhlédnutí

Chcete-li dosáhnout nejlepší výsledky, musíme se velmi důrazně zaměřit na věštění. A co je nejdůležitější, zavřete oči, uklidněte se, zhluboka dýchejte, dokud nebude vaše tělo zcela uvolněné a nasměrujte svou mysl na svou otázku. Věštba osudu Vám pomůže.

 

Tarot

10118 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem