KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Andělské karty

Andělské karty

Co jsou to vlastně andělské karty? Toužíte po komunikaci s anděly? V čem Vám pomohou andělské karty?


Hledejte souvislosti mezi současností, minulostí a budoucností. Snažte se přijít na zdánlivé maličkosti, které pak vytvářejí ucelenou odpověď na vaši aktuální situaci či problém. Andělské karty jsou pozitivní, andělé radí vždy z láskyplné pozice, jemně a upřímně nás vedou k našemu nejvyššímu dobru. Důležité je, nahlížet do andělských karet jako do příběhu života. Andělské karty Vám pomůžu komunikovat s vašimi anděly a získat od nich rady a odpovědi na otázky týkající se vašeho života. 

Andělé pro Vás mají poselství, která Vám pomohou zlepšit každou oblast vašeho milostného života, zaměstnání, zdraví a rodiny, ale i osobního a duchovního růstu. Andělské karty vás dokáží rychle povzbudit při náročném rozhodování. Máte k dispozici několik možností a nejste si jistí tou pravou? Jednoduše si sáhněte do balíčku s andělskými kartami. Ilustrované andělské vykládací karty nabízí jednoduché, srozumitelné a spolehlivé odpovědi na vaše otázky.

Jak mluvit s anděly?

Jedním ze způsobů kontaktu s těmito anděly jsou právě andělské karty. Berte anděly jako své přátele a bavte se s nimi o čemkoli. Hlavním úkolem andělů sice je pomáhat vám v životě, abyste byli co nejšťastnější, ale to neznamená, že je zajímají pouze vaše problémy. Andělé se neurážejí. Pokud vás něco trápí a nevíte si s tím rady, zkuste se svěřit andělům. Andělé rozumí všem jazykům. 

Andílci Vás vždy slyší a jsou stále s vámi aď Vám je dobře a nebo je Vám hodně špatně. Andělé se nikdy nezapletou do našeho života sami od sebe. Ke komunikaci s anděly není zapotřebí žádné čarování. Můžeme je oslovit kdykoliv: slovy, ve formě psaní, ale i jen v myšlenkách. 

Právě každodenní andělské spojení mění život! Andělé jsou nejvyšším stupněm energetických vibrací. Strážného anděla má každý člověk už od narození. Opatruje nás a přiděluje nám různé charakterové vlastnosti. Slovo „anděl“ znamená „posel“. Andělé přinášejí zprávy od Boha, nebo z univerza, pokud preferujete tento výraz. Existují různé druhy andělů, avšak anděl strážný je ten, který byl určen přímo a jedině vám, a bude vás doprovázet po celý život. 

Andělské karty srdce a duše se dají použít zcela nezávisle k objasnění toho, jak andělé vnímají Váš postup životem po cestě srdce a duše. Nicméně se dají použít také jako doprovodná souprava k andělským kartám harmonie, jelikož staví na andělské moudrosti, které jste používáním těchto karet nabyli. 

Kto jsou Andělé?

Slovo anděl /v latině: angelus, v angličtině: angel/ je původně slovní spojení z Atlantidy: „Ang" -život /egyptský symbol Ankh - klíč k životu - pochází ze stejného kořene/, „El" - Světlo Boží. Ve volném překladu jde tedy o „živé světlo Boží" anebo o „životodárné světlo Boží", "posel boží". 

Andělé jsou světelné bytosti, které byly stvořeny vším pronikající inteligentní vesmírnou sílou, aby pomáhaly lidem. Existuje mnoho definicí anděla, avšak v obecném pojetí to je popisována jako inteligentní bytost bez hmotného tvaru neboli bytost ryze duchovní. Andělé jsou čisté bytosti božského světla, jsou dary od Boha, zcela důvěryhodné a toužící vám pomoci s každou oblastí vašeho života. 

 

Poznejte svůj Andělské karty lépe! Zavolejte nám:

SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
JindřiškaJindřiška
K dispozici
JindřiškaKód 279Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
HelenaHelena
K dispozici
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Kartářky

15620 Počet zhlédnutí

Kartářky opravdu věští. Kartářky Vám vyloží budoucnost. Kartářky a věštci Vám pomohou najít odpovědi týkající se vztahu, nové lásky, práce, podnikání, financí, bydlení, zdraví.

 

Kartářka

5353 Počet zhlédnutí

Kartářka je osoba, která kartářství provozuje profesionálně. Dobrá kartářka Vám vyjeví budoucnost v práci i životě. 

 

Kartářka online

11082 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem