KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Andělské karty

Andělské karty

Co jsou to vlastně andělské karty? Toužíte po komunikaci s anděly? V čem Vám pomohou andělské karty? Víte, že andělé pro Vás mají poselství?


Hledejte souvislosti mezi současností, minulostí a budoucností. Snažte se přijít na zdánlivé maličkosti, které pak vytvářejí ucelenou odpověď na vaši aktuální situaci či problém. Andělské karty jsou pozitivní, andělé radí vždy z láskyplné pozice, jemně a upřímně nás vedou k našemu nejvyššímu dobru. Důležité je, nahlížet do andělských karet jako do příběhu života. Andělské karty Vám pomůžu komunikovat s vašimi anděly a získat od nich rady a odpovědi na otázky týkající se vašeho života. 

Andělé pro Vás mají poselství, která Vám pomohou zlepšit každou oblast vašeho milostného života, zaměstnání, zdraví a rodiny, ale i osobního a duchovního růstu. Andělské karty Vás dokáží rychle povzbudit při náročném rozhodování. Máte k dispozici několik možností a nejste si jistí tou pravou? Jednoduše si sáhněte do balíčku s andělskými kartami. Ilustrované andělské vykládací karty nabízí jednoduché, srozumitelné a spolehlivé odpovědi na vaše otázky.

Jak mluvit s anděly?

Jedním ze způsobů kontaktu s těmito anděly jsou právě andělské karty. Berte anděly jako své přátele a bavte se s nimi o čemkoli. Hlavním úkolem andělů sice je pomáhat vám v životě, abyste byli co nejšťastnější, ale to neznamená, že je zajímají pouze Vaše problémy. Andělé se neurážejí. Pokud Vás něco trápí a nevíte si s tím rady, zkuste se svěřit andělům. Andělé rozumí všem jazykům. 

Andílci Vás vždy slyší a jsou stále s Vámi aď Vám je dobře a nebo je Vám hodně špatně. Andělé se nikdy nezapletou do našeho života sami od sebe. Ke komunikaci s anděly není zapotřebí žádné čarování. Můžeme je oslovit kdykoliv: slovy, ve formě psaní, ale i jen v myšlenkách. 

Právě každodenní andělské spojení mění život. Andělé jsou nejvyšším stupněm energetických vibrací. Strážného anděla má každý člověk už od narození. Opatruje nás a přiděluje nám různé charakterové vlastnosti. Slovo „anděl“ znamená „posel“. Andělé přinášejí zprávy od Boha, nebo z univerza, pokud preferujete tento výraz. Existují různé druhy andělů, avšak anděl strážný je ten, který byl určen přímo a jedině vám, a bude vás doprovázet po celý život. 

Andělské karty srdce a duše se dají použít zcela nezávisle k objasnění toho, jak andělé vnímají Váš postup životem po cestě srdce a duše. Nicméně se dají použít také jako doprovodná souprava k andělským kartám harmonie, jelikož staví na andělské moudrosti, které jste používáním těchto karet nabyli. 

Kto jsou Andělé?

Slovo anděl /v latině: angelus, v angličtině: angel/ je původně slovní spojení z Atlantidy: „Ang"-život /egyptský symbol Ankh - klíč k životu - pochází ze stejného kořene/, „El" - Světlo Boží. Ve volném překladu jde tedy o „živé světlo Boží" anebo o „životodárné světlo Boží", "posel boží". 

Andělé jsou světelné bytosti, které byly stvořeny vším pronikající inteligentní vesmírnou sílou, aby pomáhaly lidem. Existuje mnoho definicí anděla, avšak v obecném pojetí to je popisována jako inteligentní bytost bez hmotného tvaru neboli bytost ryze duchovní. Andělé jsou čisté bytosti božského světla, jsou dary od Boha, zcela důvěryhodné a toužící Vám pomoci s každou oblastí Vašeho života.

 

Pokud si chcete promluvit o "Andělské karty", můžete zavolat někomu z nás:

Blogger
Online
DeniKód 24Věštba, Věštci , Věštění, Všichni věštci,...
 

Deni je vynikající numeroložka a astroložka, která vám může pomoci ve všech...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Online
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
JindřiškaKód 279Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Nová!
Online
Nová! MatyášKód 20Jasnovidec, Médium, Věštba, Věštci , Věštec,...
 

Navzdory svému mladému věku se Matyáš věnuje věštění již více než patnáct let....

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Věštění z karet

1761 Počet zhlédnutí

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte to s citem.

 

Crowleyho tarot

1658 Počet zhlédnutí

Mnoho lidí na celém světě věří, že Crowleyho tarotové karty pocházejí od ďábla, protože Crowleyho tarot zvláštnější je než obvykle známý Riderův tarot

 

Čtení z karet

1804 Počet zhlédnutí

Čtení z karet je nejoblíbenější typ věštění. Čtení z karet nám může pomoci při rozhodování když nevíte jak dál. Od karet se lze ptát na cokoliv

 

Tarotová karta

1750 Počet zhlédnutí

Co říkají karty pro nový rok? V roce 2021 budou dominovat dvě tarotové karty: tarotová karta Světa a tarotová karta Souda

 

Výklad cikánských karet

1625 Počet zhlédnutí

Výklad cikánských karet je všude na světě známá stejně. Výklad cikánských karet Vám odpoví na minulost, ale vědí také odkrýt blízkou budoucnost

 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem