Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Andělské karty

Andělské karty

Co jsou to vlastně andělské karty? Toužíte po komunikaci s anděly? V čem Vám pomohou andělské karty?


Hledejte souvislosti mezi současností, minulostí a budoucností. Snažte se přijít na zdánlivé maličkosti, které pak vytvářejí ucelenou odpověď na vaši aktuální situaci či problém. Andělské karty jsou pozitivní, andělé radí vždy z láskyplné pozice, jemně a upřímně nás vedou k našemu nejvyššímu dobru. Důležité je, nahlížet do andělských karet jako do příběhu života. Andělské karty Vám pomůžu komunikovat s vašimi anděly a získat od nich rady a odpovědi na otázky týkající se vašeho života. 

Andělé pro Vás mají poselství, která Vám pomohou zlepšit každou oblast vašeho milostného života, zaměstnání, zdraví a rodiny, ale i osobního a duchovního růstu. Andělské karty Vás dokáží rychle povzbudit při náročném rozhodování. Máte k dispozici několik možností a nejste si jistí tou pravou? Jednoduše si sáhněte do balíčku s andělskými kartami. Ilustrované andělské vykládací karty nabízí jednoduché, srozumitelné a spolehlivé odpovědi na vaše otázky.

Jak mluvit s anděly?

Jedním ze způsobů kontaktu s těmito anděly jsou právě andělské karty. Berte anděly jako své přátele a bavte se s nimi o čemkoli. Hlavním úkolem andělů sice je pomáhat vám v životě, abyste byli co nejšťastnější, ale to neznamená, že je zajímají pouze Vaše problémy. Andělé se neurážejí. Pokud Vás něco trápí a nevíte si s tím rady, zkuste se svěřit andělům. Andělé rozumí všem jazykům. 

Andílci Vás vždy slyší a jsou stále s Vámi aď Vám je dobře a nebo je Vám hodně špatně. Andělé se nikdy nezapletou do našeho života sami od sebe. Ke komunikaci s anděly není zapotřebí žádné čarování. Můžeme je oslovit kdykoliv: slovy, ve formě psaní, ale i jen v myšlenkách. 

Právě každodenní andělské spojení mění život. Andělé jsou nejvyšším stupněm energetických vibrací. Strážného anděla má každý člověk už od narození. Opatruje nás a přiděluje nám různé charakterové vlastnosti. Slovo „anděl“ znamená „posel“. Andělé přinášejí zprávy od Boha, nebo z univerza, pokud preferujete tento výraz. Existují různé druhy andělů, avšak anděl strážný je ten, který byl určen přímo a jedině vám, a bude vás doprovázet po celý život. 

Andělské karty srdce a duše se dají použít zcela nezávisle k objasnění toho, jak andělé vnímají Váš postup životem po cestě srdce a duše. Nicméně andělské karty se dají použít také jako doprovodná souprava harmonie, jelikož staví na andělské moudrosti, které jste používáním těchto karet nabyli. 

Kto jsou Andělé?

Slovo anděl /v latině: angelus, v angličtině: angel/ je původně slovní spojení z Atlantidy: „Ang"-život /egyptský symbol Ankh - klíč k životu - pochází ze stejného kořene/, „El" - Světlo Boží. Ve volném překladu jde tedy o „živé světlo Boží" anebo o „životodárné světlo Boží", "posel boží". 

Andělé jsou světelné bytosti, které byly stvořeny vším pronikající inteligentní vesmírnou sílou, aby pomáhaly lidem. Existuje mnoho definicí anděla, avšak v obecném pojetí to je popisována jako inteligentní bytost bez hmotného tvaru neboli bytost ryze duchovní. Andělé jsou čisté bytosti božského světla, jsou dary od Boha, zcela důvěryhodné a toužící Vám pomoci s každou oblastí Vašeho života.

 
K DISPOZICI
 

Když se obrátíte na Cílii, můžete si usnadnit a zkrášlit každodenní život,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_