Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]

Nabidka prace vestec

Pokud je pro vás nabidka prace vestec vhodný, pripojte sa k nášmu tímu z pohodlia vašeho domova

Telefonické hovory a svoboda

Pokud tato nabidka prace vestec je pro vás, objevte svobodu a přijímejte klienty anonymně přes svůj telefon. U nás máte kontrolu nad svým časem a vy plánujete své pracovní hodiny. Přihlásíte se, když chcete přijímat hovory, a odhlásíte se, pokud potřebujete čas pro jiné aktivity. Práci můžete skvěle kombinovat s jinými částečnými zaměstnáními nebo studiem.

Pracovní doba

Pokud tato nabidka prace vestec je pro vás, ponořte se do světa věštění. Ideálním kandidátem pro nás je člověk, který má schopnosti věštění, výkladu karet, jasnovidectví a spirituality, má zkušenosti s jejich uplatňováním. Očekáváme, že si své schopnosti ověříte také formou pracovního testu. Musíte odpracovat alespoň 50 hodin měsíčně, z toho 10 hodin v noci mezi 00-06 hodinou.

Výzvy a výhody

Zahloubejte se do světa jasnovidectví a objevujte své vlastní schopnosti. Pokud tato nabidka prace vestec je pro vás, budete potřebovat trpělivost a zkušenosti. Ty budete potřebovat k tomu, abyste mohli svou práci vykonávat co nejlépe. Mít dobré jasnovidecké schopnosti je výrazné a různorodé, proto doporučujeme každému, kdo má určité věštecké schopnosti, aby se přihlásil/a do našeho týmu.

Odměňování za angažovanost

Pokud tato nabidka prace vestec je pro vás, oceníme vaše odhodlání a usnadníme vám práci s financemi. Nabízíme vám základní odměnu a hodinovou sazbu podle času hovoru. Zúčastníte se i bonusového systému, který vás odměňuje vyšší hodinovou sazbou, pokud absolvujete více hodin hovorů. Kromě toho vám budeme vyplácet mzdu dvakrát měsíčně ve dvou výplatních cyklech.

Požadavky

Hledáme zaměstnance s výbornými jazykovými znalostmi. Znalost českého jazyka na úrovni mateřského jazyka je klíčovým faktorem pro úspěšné plnění pracovních úkolů a udržování spokojenosti zákazníků. Minimální požadovaný věk 18 let. Důležitost minimálního věku 18 let zajišťuje, že uchazeč má potřebnou dospělost a zákonnou způsobilost pro práci.

Dodatečný příjem

Pokud máte rádi psaní, můžete pracovat u nás také jako bloger. Blogování může být skvělou příležitostí k získání dalšího příjmu. Během blogování máte možnost sdílet své zážitky a názory s naší rozrůstající se komunitou. Pokud se k nám připojíte, poskytneme vám blog, kde budete moci publikovat. Blog vám pomůže získat více hovorů.

Přidejte se k nám a objevte duchovní svět. Svou přihlášku zašlete na adresu hr.cz@redhatholdings.com.

 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále