906 55 00 22

55 Kč/min

Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]

Informace

Jak služba funguje a kolik stojí

Naši věštci jsou tu pro Vás 24 hodin denně a jsou dostupní z pohodlí jejich domovů. Naše služby jsou certifikované. Všechny rozhovory mezi Vámi a věštci jsou důvěrné. 

Zavolejte na 906 55 00 22 a obdržíte jasné pokyny, jak postupovat dále. Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit.

Kdykoli během konverzace s věštcem stiskněte "9" pro návrat do hlavní nabídky. Pokud je věštec, se kterým chcete mluvit, offline, můžete využít naši bezplatnou službu "ping". Stačí poslat textovou zprávu s číslem věštce na číslo 736352052. SMS přijde, jakmile se věštec přihlásí.

Hovor stojí 55 Kč/min vč. DPH. Poplatek Vám bude účtován od okamžiku spojení hovoru dokud neukončíte hovor. Pokud Váš operátor běžně účtuje standardní sazbu za hovor, bude tato sazba za hovor připočtena. Náklady budou připočteny k Vašemu účtu za telefon.

Telekomunikační společnost obvykle hovor automaticky odpojí přibližně po 21 minutách. Poté můžete zavolat zpět. Pokud je hovor přerušen a Vy zavoláte zpět do 3 minut, budete přepojení přímo na stejného věštce.

Abyste mohli využívat naše služby, musí Vám být více než 18 let a telefonní předplatné musí být napsáno na Vaše jméno, případně musíte mít povolení k volání od osoby, která je vlastníkem telefonního předplatného. U tohoto typu služby neexistuje právo na odstoupení od smlouvy. Naše obrazy pocházejí z databází obrázků, jejichž licence nakupujeme od agentur. Všechny rozhovory jsou považovány za zábavu. Naši věštci neposkytují rady ohledně léčby, nemocí, obchodních rozhodnutí ani hazardních her.

Pokud chcete dostávat textové zprávy o bezplatných akcích, klikněte ZDE. Pokud již textové zprávy dostáváte, ale nepřejete si je od nás nadále dostávat, klikněte ZDE. Chcete-li se dozvědět více o různých pojmech používaných ve věštění, můžete si přečíst ZDE.

Náš zákaznický servis je k dispozici na help@vestkyne24.cz. V pracovních dnech od 09:00 do 17:00 nám můžete také zavolat na číslo 234 749 670. Pokud jsme zaneprázdněni, můžete nám zanechat své telefonní číslo, jméno a předmět hovoru a my se Vám brzy ozveme.

Red Hat Holdings Limited, Evangelistrias 10, Levanco Tower 1, Office 601, 3031, Limassol, Kypr.

 
 
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále