KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Informace

Informace

Než si vyberete, s kým chcete mluvit, přečtěte si níže, jak to funguje

Naši věštci jsou tu pro Vás 24 hodin denně a jsou dostupní z pohodlí jejich domovů. Naše služby jsou certifikované. Všechny rozhovory mezi Vámi a věštci jsou důvěrné. 

Zavolejte na 906 55 00 22 a obdržíte jasné pokyny, jak postupovat dále. Stiskněte 1, pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, 2, pokud chcete poslouchat prezentace, a 3, pokud chcete mluvit s prvním volným věštcem. 

Kdykoli během konverzace s věštcem stiskněte "9" pro návrat do hlavní nabídky. Pokud je věštec, se kterým chcete mluvit, offline, můžete využít naši bezplatnou službu "ping". Stačí poslat textovou zprávu s číslem věštce na číslo 736 352 052. SMS přijde, jakmile se věštec přihlásí.

Hovor stojí 55 Kč/min vč. DPH. Poplatek Vám bude účtován od okamžiku spojení hovoru dokud neukončíte hovor. Pokud Váš operátor běžně účtuje standardní sazbu za hovor, bude tato sazba za hovor připočtena. Náklady budou připočteny k Vašemu účtu za telefon.

Telekomunikační společnost obvykle hovor automaticky odpojí přibližně po 21 minutách. Poté můžete zavolat zpět. Pokud je hovor přerušen a Vy zavoláte zpět do 3 minut, budete přepojení přímo na stejného věštce.

Abyste mohli využívat naše služby, musí Vám být více než 18 let a telefonní předplatné musí být napsáno na Vaše jméno, případně musíte mít povolení k volání od osoby, která je vlastníkem telefonního předplatného. U tohoto typu služby neexistuje právo na odstoupení od smlouvy. Naše obrazy pocházejí z databází obrázků, jejichž licence nakupujeme od agentur. Všechny rozhovory jsou považovány za zábavu. Naši věštci neposkytují rady ohledně léčby, nemocí, obchodních rozhodnutí ani hazardních her.

Pokud chcete dostávat textové zprávy o bezplatných akcích, klikněte ZDE. Pokud již textové zprávy dostáváte, ale nepřejete si je od nás nadále dostávat, klikněte ZDE

Náš zákaznický servis je k dispozici na help@vestkyne24.cz. V pracovních dnech od 09:00 do 17:00 nám můžete také zavolat na číslo 234 749 670. Pokud jsme zaneprázdněni, můžete nám zanechat své telefonní číslo, jméno a předmět hovoru a my se Vám brzy ozveme.

Red Hat Holdings Limited, Evangelistrias 10, Levanco Tower 1, Office 601, 3031, Limassol, Kypr.

 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem