Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]

Informace

Jak služba funguje a kolik stojí

Naši věštci jsou tu pro Vás 24 hodin denně a jsou dostupní z pohodlí jejich domovů. Naše služby jsou certifikované. Všechny rozhovory mezi Vámi a věštci jsou důvěrné. 

Zavolejte na 906 700 500 a obdržíte jasné pokyny, jak postupovat dále. Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit.

Kdykoli během konverzace s věštcem stiskněte "9" pro návrat do hlavní nabídky. Pokud je věštec, se kterým chcete mluvit, offline, můžete využít naši bezplatnou službu "ping". Stačí poslat textovou zprávu s číslem věštce na číslo 736352052. SMS přijde, jakmile se věštec přihlásí.

Hovor stojí 70 Kč/min vč. DPH. Poplatek Vám bude účtován od okamžiku spojení hovoru dokud neukončíte hovor. Pokud Váš operátor běžně účtuje standardní sazbu za hovor, bude tato sazba za hovor připočtena. Náklady budou připočteny k Vašemu účtu za telefon.

Telekomunikační společnost obvykle hovor automaticky odpojí přibližně po 21 minutách. Poté můžete zavolat zpět. Pokud je hovor přerušen a Vy zavoláte zpět do 2 minut, budete přepojení přímo na stejného věštce.

Abyste mohli využívat naše služby, musí Vám být více než 18 let a telefonní předplatné musí být napsáno na Vaše jméno, případně musíte mít povolení k volání od osoby, která je vlastníkem telefonního předplatného. U tohoto typu služby neexistuje právo na odstoupení od smlouvy. Naše obrazy pocházejí z databází obrázků, jejichž licence nakupujeme od agentur. Všechny rozhovory jsou považovány za zábavu. Naši věštci neposkytují rady ohledně léčby, nemocí, obchodních rozhodnutí ani hazardních her.

Chcete-li přidat své telefonní číslo a dostávat SMS, když rozdáváme volné minuty, klikněte zde. Chcete-li odstranit své telefonní číslo, abyste přestali dostávat SMS o volných minutách, klikněte zde.

Náš zákaznický servis je k dispozici na help@vestkyne24.cz. V pracovních dnech od 09:00 do 17:00 nám můžete také zavolat na číslo 234 749 670. Pokud jsme zaneprázdněni, můžete nám zanechat své telefonní číslo, jméno a předmět hovoru a my se Vám brzy ozveme.

Red Hat Holdings Limited, Evangelistrias 10, Levanco Tower 1, Office 601, 3031, Limassol, Kypr.

 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_