KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906650650

Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Informace

Informace

Než si vyberete, s kým chcete mluvit, přečtěte si níže, jak to funguje.


Chcete-li porozumět pravidlům našich předpovědí, přečtěte si pozorně uživatelské podmínky. Máme tým talentovaných věštců, kteří čekají jen na to, aby vám poskytli radu, vedení, nebo nalézt ten správný směr kdykoli to potřebujete. Naše věštírna Vám dá odpovědi na vaše otázky. Najdete zde doporučení nejen před závažnými životními rozhodnutími. Čeká na Vás tým odborníků - věštců s dlouholetou esoterickou praxí. Pomůžeme Vám s otázkami ohledně vaší budoucnosti, budeme společně řešit problémy. 

Pokud si chcete dát vyvěstit, zavolejte na telefonní číslo 906650650, vyberte si toho, který je vám nejsympatičtější. Informace o cenách hovorů: Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH. Maximální limit délky hovorů je 30 minut. Po 30 minutách se hovor končí, ale můžete zavolat zpět, abyste mohli pokračovat ve volání. Jste vždy vítáni, pokud nám chcete zavolat zpět.

Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupného odborníka, stiskněte 3. Ve službě vestkyne24 musíte mít 18 let, abyste mohli využívat předpovědi, volající musí být plátcem účtu nebo musí mít souhlas plátce účtu. Všechny hovory jsou důvěrné. Naši poradci byli testováni a ověřeni.

Na vestkyne24 můžete získat nejlepší služby a předpovědi. Všichni naši věštci pracují s empatií a úctou k volajícímu. Pracují pro to, aby Vám pomohli a podporovali Vás, ale nechtějí říct, jak žít svůj život. Věříme, že jste zodpovědní za svůj život a svou budoucnost. Vy jste jediní, kdo to může změnit. Naši poradci Vám pomohou najít cestu, abyste mohli žít život, ve kterém jste štastní. Předpovědi nejsou alternativou ekonomické, právní, lékařské nebo psychologické pomoci. Všichni naši věštci jsou etičtí a staví vás do středu konverzace.

Poskytovatel služby poskytuje zákaznický servis v pracovních dnech mezi 08:00 a 17:00 na telefonním čísle 234 749 670 a e-mailem na help@vestkyne24.cz Pokud je náš zákaznický servis uzavřen, zanechte prosím zprávu, odpovíme vám do 24 hodin. Telefonní číslo slouží výhradně k přijímání dotazů a stížností spotřebitelů.

Pokud od nás chcete dostávat marketingové nabídky, klikněte, prosím ZDE. Pokud již takové nabídky od nás dostáváte, ale nechtěli byste, klikněte ZDE.

Sledujte nás na facebooku, buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších zprávách a speciálních nabídkách.

 
 

NÁKLADY ZA VOLÁNÍ NAŠE SLUŽBY NA ČÍSLO 906650650 BUDOU ÚČTOVÁNY NA TELEFONU. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Nenechte si ujít naše nabídky volných minut! Pokud chcete dostávat nabídky, kliknetě zde:
 

 Klikněte zde a zavolejte!906650650Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem