KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Číslo životní dráhy

Číslo životní dráhy

Znáte své číslo životní dráhy? V numerologii je nejdůležitější číslo životní dráhy


Číslo životní dráhy 
V numerologii je nejdůležitější číslo vaší životní dráhy. Tvoří základ toho, jakou cestou by se váš život mohl ubírat. Mělo by také odrážet to, kým jste, nebo byste měli být, pokud jde o Vaši osobnost a vlastnosti. Číslo životní dráhy také popisuje všechny příležitosti a výzvy, kterým můžete čelit, a také všechny lekce, které se můžete na své cestě naučit. Každé číslo životní dráhy má jiný význam. Číslo životní dráhy se vypočítá tak, že se sečtou čísla z celého data narození.

Například 4. dubna 1992 by bylo 4+4=8. Pak se rok 1992 dělí jako 1+9+9+2=21. Nyní sečtete dvě číslice 21 jako 2+1=3. Totéž platí pro všechna dvouciferná čísla, která byste měli sčítat tak dlouho, dokud nezískáte jednociferné číslo. Příklad: z 19 se stane 1+9=10, pak 1+0=1). Nakonec sečtěte 8 a 3, abyste získali číslo své životní dráhy, tj. 8+3=11. 

Zní to složitě? Je to jednodušší, než si myslíte. Jakmile si určíte číslo svého životního plánu, můžete se podívat, co vypovídá o vás a vašem životě. Je překvapivé, jak přesná může být pro jednotlivce pouhá znalost obecných charakteristik čísla životní dráhy. Proto mnozí pokračují ve zjišťování informací o sobě prostřednictvím podrobnějších výkladů.

Váš číselný výpis 

Číslo výrazu, které je také známé jako číslo osudu, se údajně dotýká vašich schopností, přání a osobních cílů. Může vás také upozornit na vrozené vlastnosti, které v sobě můžete nosit. 

Číslo vaší duše

Číslo pohonu duše se v numerologii často označuje jako číslo touhy vašeho srdce. Může symbolizovat odraz vašeho vnitřního nebo skutečného já. Nejzajímavější na čísle duše je, že často odhaluje pravdy, které si lidé uvědomí až po dokončení výkladu. Číslo touhy vašeho srdce může například ukazovat, že ve skutečnosti toužíte po moci. Nebo že jste mnohem hlubší a vyžadujete vyšší úroveň naplnění. Případně máte potřebu cítit, že si vás někdo váží, nebo že o vás někdo pečuje. Všechny tyto vlastnosti se často skrývají pod povrchem, a když je odhalíte, mohou být velmi poučné. Mohou dokonce změnit celý směr života člověka, aby našel skutečné štěstí. 

Výpočet je podobný jako u ostatních, kteří používají vaše celé rodné jméno. Hodnotu samohlásek však vypočítáváte pouze proto, abyste odhalili své vnitřní motivy nebo touhy. V neposlední řadě je klíčem k vám a vašemu osudu číslo vašeho dne narození. Toto číslo je zcela závislé na přesném dni vašeho narození. V kombinaci s číslem životní dráhy a dalšími důležitými čísly může odhalit vaše nadání, talenty a dokonce i všechen váš životní cíl. Na základě vašeho dne narození s měsícem vám vaše rodné číslo napoví o konkrétních talentech a o tom, kam případně zapadají do vašeho vesmíru, abyste si mohli dát skutečný cíl.

 

 

 

Poznejte svůj Číslo životní dráhy lépe! Zavolejte nám:

JindřiškaJindřiška
K dispozici
JindřiškaKód 279Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
DianaDiana
K dispozici
DianaKód 32Věštkyně, Všichni věštci, Výklad karet, Věštírna...
 

Diana je vynikající věštkyně, která již v dětství  objevila své schopnosti a od té...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
VenušeVenuše
K dispozici
VenušeKód 580Věštba, Věštkyně, Věštění, Věštírna, Všichni...
 

Venuše Vám pomůže pomocí tarotových a mariášových karet nalézt odpovědi na všechny...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem