Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Číslo životní dráhy

Číslo životní dráhy

V numerologii je nejdůležitější číslo životní dráhy. Číslo životní dráhy popisuje příležitosti, kterým můžete čelit


Číslo životní dráhy 

V numerologii je nejdůležitější číslo Vaší životní dráhy. Tvoří základ toho, jakou cestou by se Váš život mohl ubírat. Mělo by také odrážet to, kým jste, nebo byste měli být, pokud jde o Vaši osobnost a vlastnosti. Číslo životní dráhy také popisuje všechny příležitosti a výzvy, kterým můžete čelit, a také všechny lekce, které se můžete na své cestě naučit. Každé číslo životní dráhy má jiný význam. Číslo životní dráhy se vypočítá tak, že se sečtou čísla z celého data narození.

Například 4. dubna 1992 by bylo 4+4=8. Pak se rok 1992 dělí jako 1+9+9+2=21. Nyní sečtete dvě číslice 21 jako 2+1=3. Totéž platí pro všechna dvouciferná čísla, která byste měli sčítat tak dlouho, dokud nezískáte jednociferné číslo. Příklad: z 19 se stane 1+9=10, pak 1+0=1). Nakonec sečtěte 8 a 3, abyste získali číslo své životní dráhy, tj. 8+3=11. 

Zní to složitě vypočítat číslo životní dráhy? Vypočítat číslo životní dráhy je jednodušší, než si myslíte. Jakmile si určíte číslo svého životního plánu, můžete se podívat, co vypovídá o Vás a Vašem životě. Je překvapivé, jak přesná může být pro jednotlivce pouhá znalost obecných charakteristik čísla životní dráhy. Proto mnozí pokračují ve zjišťování informací o sobě prostřednictvím podrobnějších výkladů.

Váš číselný výpis 

Číslo výrazu, které je také známé jako číslo osudu, se údajně dotýká vašich schopností, přání a osobních cílů. Může Vás také upozornit na vrozené vlastnosti, které v sobě můžete nosit. 

Číslo Vaší duše

Číslo pohonu duše se v numerologii často označuje jako číslo touhy vašeho srdce. Může symbolizovat odraz Vašeho vnitřního nebo skutečného já. Nejzajímavější na čísle duše je, že často odhaluje pravdy, které si lidé uvědomí až po dokončení výkladu. Číslo touhy Vašeho srdce může například ukazovat, že ve skutečnosti toužíte po moci.

Nebo že jste mnohem hlubší a vyžadujete vyšší úroveň naplnění. Případně máte potřebu cítit, že si Vás někdo váží, nebo že o Vás někdo pečuje. Všechny tyto vlastnosti se často skrývají pod povrchem, a když je odhalíte, mohou být velmi poučné. Mohou dokonce změnit celý směr života člověka, aby našel skutečné štěstí. 

Výpočet je podobný jako u ostatních, kteří používají vaše celé rodné jméno. Hodnotu samohlásek však vypočítáváte pouze proto, abyste odhalili své vnitřní motivy nebo touhy. V neposlední řadě je klíčem k Vám a Vašemu osudu číslo vašeho dne narození. Toto číslo je zcela závislé na přesném dni vašeho narození.

V kombinaci s číslem životní dráhy a dalšími důležitými čísly může odhalit vaše nadání, talenty a dokonce i všechen váš životní cíl. Na základě vašeho dne narození s měsícem Vám vaše rodné číslo napoví o konkrétních talentech a o tom, kam případně zapadají do vašeho vesmíru, abyste si mohli dát skutečný cíl.

 
K DISPOZICI
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Crowleyho tarotové karty

Crowleyho tarotové karty

Lidí na světě věří, že Crowleyho tarotové karty pocházejí od ďábla, protože karty jsou zvláštnější je než...
 
Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Věštění z křišťálové koule

Věštění z křišťálové koule

Jak věštit z křišťálové koule? Věštění z křišťálové koule je velmi zajímavé, protože umožňuje doslova...
 
Věštění z run

Věštění z run

Chcete si vyzkoušet věštění z run? K věštění z run musíte si nejprve pořídit sadu run. Runy jsou nejen psané...
 
Numerologický rozbor

Numerologický rozbor

Numerologický rozbor je mnohem víc než pouhý výklad. Numerologický rozbor na celý život je poměrně...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_