Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Jasnovidectví

Jasnovidectví

Co je jasnovidectví? Jasnovidectví je vnímání události v obrazech nebo pocitech minulosti, současnosti i budoucnosti


Jasnovidectví je zjednodušeně označení pro schopnost vidět do nefyzických realit, která vychází z otevření třetího oka. Tato spirituální schopnost vyžaduje nejen existenci, ale i aktivní rozvoj. Jasnovidci, jako ostatní lidé, nejsou neomylní a mohou se mýlit. Je možné, že člověk může svým osobním růstem ovlivnit svou budoucnost. Nicméně změna vyžaduje významné úsilí, zejména pokud jde o přehodnocení názorů, postojů, myšlenek a celkového vnímání světa.

Jasnovidectví a proměny budoucnosti

Jasnovidectví je základní esoterickou kategorií, která slouží k vysvětlení a interpretaci různých fenoménů, ačkoliv jejich výklad se může v budoucnu změnit. Každý esoterik si pod jasnovidectvím představuje něco odlišného, protože jeho zážitky jsou individuální. Přesto je pro ovlivnění budoucích událostí klíčové rozumové rozhodování. Bez zásadních změn v naší osobnosti, životních postojích a chování nemůžeme očekávat významné proměny v budoucnosti. Teprve když se vnitřně změníme, otevřou se před námi nové možnosti a šance na jiné události.

Subjektivní a objektivní pohledy

Jasnovidectví existuje ve různých formách. Subjektivní jasnozřivost umožňuje médium vnímat obrazy, které jsou vkládány do jeho mysli nehmotnými bytostmi, aniž by používalo fyzický zrak. Tato forma jasnovidectví se stává prostřednictvím psychického stavu média. Na druhou stranu objektivní jasnozřivost umožňuje vnímat spirituální bytosti, předměty a události přímo pomocí fyzického zraku, ale s využitím spirituálního vnímání. Tato schopnost je mnohem méně běžná a málokdo se s ní rodí, ale někteří jedinci ji mohou rozvíjet tréninkem.

Specifické typy objektivní jasnovidnosti

Rentgenová jasnozřivost spadá do kategorie objektivní jasnozřivosti a připomíná rentgenové vyšetření objektu. Médium má schopnost vidět fyzické objekty přes clonu z jiného materiálu, jako je například lidské tělo. Dokáže identifikovat vnitřní orgány, diagnostikovat nemoci nebo pozorovat procesy léčení a rozkladu. Kataleptická jasnozřivost se projevuje, když je tělo média v transu, podobném spánku. Tento stav může být indukován pomocí hypnózy, autohypnózy nebo působením ducha. V takovém stavu médium vnímá jak hmotné, tak spirituální prvky v okolí. Někdy se stane, že fyzické tělo v transu formuluje myšlenky ducha a vnímá obrazy, které duch vidí.

Duševní cestování

Díky duševní šňůře, která spojuje ducha s fyzickým tělem, může duch bezpečně cestovat zpět do těla. Pokud by však tato šňůra byla přerušena, došlo by k smrti. Když duch prochází pamětí zpětně a začíná si pamatovat události, které jsou mimo jeho obvyklé vzpomínky, hovoříme o retrokognici. Naopak, když duch cestuje časem do budoucnosti, mluvíme o prekognici, předvídání nebo věštění.

Od telepatie po prorocké vize

Telepatická jasnozřivost není ve skutečnosti formou jasnozřivosti, protože v tomto případě nejsou zapojeny oči, jedná se o komunikaci myšlenek na dálku. Dalšími formami jasnovidectví jsou spontánní a indukovaná jasnozřivost, přímá a nepřímá jasnozřivost. Při přímé jasnozřivosti je zapojena pouze mysl média, zatímco při nepřímé jasnozřivosti je zapojen další kanál, buď živý nebo spirituální. Jasnovidectví je psychická schopnost nebo síla vidět objekty, vize nebo získávat informace, a to i na dálku. Vize se mohou týkat budoucnosti, ale někdy i minulosti. Jasnovidectví je termín, který zahrnuje telepatii, spiritualismus, psychické vnímání, prorocké vize a sny.

 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Pravdivý výklad karet

Pravdivý výklad karet

Pravdivý výklad karet je starobylá praxe, a stala se významným nástrojem pro spirituální a psychologické...
 
Kartarkyplus

Kartarkyplus

Kartarkyplus vám mohou poskytnout inspiraci, jak lépe řešit obtížné situace a rozhodovat se podle svých hodnot a...
 
Nejlepší kartářky recenze

Nejlepší kartářky recenze

Nejlepší kartářky recenze jsou hodnocení od klientů, kteří využili služby kartářek, poskytující ucelený...
 
Astrohled cz

Astrohled cz

V ezoterice může být astrohled cz vnímán jako symbol hledání duchovních a mystických pravd ve vesmíru a v sobě...
 
Kartářky Praha

Kartářky Praha

Kartářky Praha využívají své schopnosti k vidění budoucích událostí a objasnění minulosti, poskytujíce cenné...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále