KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 650 650

  65 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Kartářka

Kartářka

Kartářka je osoba, která kartářství provozuje profesionálně. Dobrá kartářka Vám vyjeví budoucnost v práci i životě. 


Jak se rodí léčitelé?

Jana žila docela všedním životem. Práce, školka, domácnost. Nic nenaznačovalo, že se všechno jednou podstatně změní. Pak se ale potkala s pohádkovou babičkou o kterej později zjistila, že je kartářka. Ne, nedala jí buchtu, aby za ni dostala léčitelské schopnosti. Vlastně to všechno začalo ještě při porodu dcery.

„Ležela jsem tehdy dva dny v bezvědomí. Pak jsem se probrala a měla divný pocit jakési rozdvojenosti. Doma pak to pokračovalo neustálými zdravotními potížemi a navíc zvláštními duševními stavy. V takovém rozpoložení jsem se vydala na návštěvu ke tchyni do Říčan. Musím říct, že to nebyly návštěvy moc příjemné, jak už to s tchýněmi bývá, a tak jsem trochu otálela. Prohlížely jsme si s malou dcerkou zaparkované auto, v němž ležel nádherný zrzavý kocour. Jak jsme tak zevlovaly, přišla k nám starší paní, zavedla řeč na kočky a najednou z ničeho nic povídá :Vy máte holčičku Lucinku a jedete s ní na návštěvu, ale nebojte se, už tam dlouho nebudete muset jezdit. Stála jsem úplně zkoprnělá, jak může vědět, že holka se opravdu jmenuje Lucinka a že do Říčan jezdím tak nerada, protože mne tchyně neustále nutí do něčeho, co vlastně nechci…“

Za pár měsíců se Jana rozvedla a skutečně za nemilovanou příbuznou už nemusela jezdit. Tím ale ještě příběh s kartářkou neskončil. Za nějaký čas jela s kamarádkou autobusem, povídaly si a nevnímaly okolí. Až teprve, když Jana vystupovala, cítila v zádech čísi pohled. Stála tam kartářka z Říčan. Okamžitě ji poznala a najednou slyší, jak ta paní kartářka za ní volá : „Ještě jsem vám neřekla, že budete pomáhat lidem. Budete velice dobrá kartářka a léčitelka. Brzy také zjistila, že má schopnost uvést lidi do lehké hypnózy, dostat se s nimi do minulosti a tím pročistit některé bolístky, které v nás jsou a způsobují současné choroby.

„Mezi mými prvními úspěchy bylo zklidnění vlastního syna. Ve škole byl hrozně neklidný a měl problémy s učením. Přicházel neustále se vzkazy od paní učitelky, ať s tím něco uděláme. Tak jsem to zkusila. Při regresi jsem zjistila, že mu na prsou leží dušička malého Vojtíška, chlapce z příbuzenstva, který zemřel v pěti letech, když ho přejelo auto. Našemu Vojtíškovi záviděl, že žije a tak se na něj přilepil. Po očištění se syn jakoby proměnil. Najednou byl mnohem klidnější. Učitelka se mne tehdy ptala, jestli ho náhodou doma nebijeme, protože teď sedí na místě a vůbec nezlobí…“ směje se kartářka a léčitelka Jana... Na sobě vnímám problémy jiných, dělám diagnostiku své potíže jsem odstranila regresní terapií a tak začala moje nová etapa kdy od roku 1988 dělám léčitelství, kouzelné babičce děkuji za to co mi sdělila, nikdy jsem ji nepotkala od té doby, ani přes rozhovory, psaní článků, prostě přišla v daný čas a odešla. Chtěla jsem Vám říci,že v našich životech se neděje nic náhodou,všechno má nějaký význam, je to možná proto, abychom něco změnili, uzavřeli, přehodnotili.Je také otázkou jestli jsme ochotniproto něco udělat. Vám všem přeji jen to nej a nebojte se řešit své problémy a pokud to nezvádáte sami, tak tady máte nás a mi Vám rádi pomůžeme, nebo alespoń ukážeme cestu vaše Jana.

 

Poznejte svůj Kartářka lépe! Zavolejte nám:

Blogger
VenušeVenuše
K dispozici
VenušeKód 580Věštba, Věštkyně, Věštění, Věštírna, Všichni...
 

Venuše Vám pomůže pomocí tarotových a mariášových karet nalézt odpovědi na všechny...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozici
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
HelenaHelena
K dispozici
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 
Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými...
Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Co pre mňa znamená věštení

5411 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Kartářka online

4766 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Tarot

5986 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 

Výklad karet

4340 Počet zhlédnutí

Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karty etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.

 

Výklad andělských karet

262 Počet zhlédnutí

Výklad andělských karet vám pomůže najít správnou cestu. Výklad andělských karet je pomoc pri řešení problému.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 650 650 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 650 65065 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem