KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Kartářka

Kartářka

Kartářka je osoba, která kartářství provozuje profesionálně. Kartářka Vám vyjeví budoucnost v práci v lásce i v životě


Jak se rodí léčitelé?

Jana žila docela všedním životem. Práce, školka, domácnost. Nic nenaznačovalo, že se všechno jednou podstatně změní. Pak se ale potkala s pohádkovou babičkou o kterej později zjistila, že je kartářka. Ne, nedala jí buchtu, aby za ni dostala léčitelské schopnosti. Vlastně to všechno začalo ještě při porodu dcery.

„Ležela jsem tehdy dva dny v bezvědomí. Pak jsem se probrala a měla divný pocit jakési rozdvojenosti. Doma pak to pokračovalo neustálými zdravotními potížemi a navíc zvláštními duševními stavy. V takovém rozpoložení jsem se vydala na návštěvu ke tchyni do Říčan. Musím říct, že to nebyly návštěvy moc příjemné, jak už to s tchýněmi bývá, a tak jsem trochu otálela. Prohlížely jsme si s malou dcerkou zaparkované auto, v němž ležel nádherný zrzavý kocour.

Jak jsme tak zevlovaly, přišla k nám starší paní, zavedla řeč na kočky a najednou z ničeho nic povídá: Vy máte holčičku Lucinku a jedete s ní na návštěvu, ale nebojte se, už tam dlouho nebudete muset jezdit. Stála jsem úplně zkoprnělá, jak může vědět, že holka se opravdu jmenuje Lucinka a že do Říčan jezdím tak nerada, protože mne tchyně neustále nutí do něčeho, co vlastně nechci…“

Za pár měsíců se Jana rozvedla a skutečně za nemilovanou příbuznou už nemusela jezdit. Tím ale ještě příběh s kartářkou neskončil. Za nějaký čas jela s kamarádkou autobusem, povídaly si a nevnímaly okolí. Až teprve, když Jana vystupovala, cítila v zádech čísi pohled. Stála tam kartářka z Říčan.

Okamžitě ji poznala a najednou slyší, jak ta paní kartářka za ní volá: „Ještě jsem vám neřekla, že budete pomáhat lidem. Budete velice dobrá kartářka a léčitelka. Brzy také zjistila, že má schopnost uvést lidi do lehké hypnózy, dostat se s nimi do minulosti a tím pročistit některé bolístky, které v nás jsou a způsobují současné choroby.

„Mezi mými prvními úspěchy bylo zklidnění vlastního syna. Ve škole byl hrozně neklidný a měl problémy s učením. Přicházel neustále se vzkazy od paní učitelky, ať s tím něco uděláme. Tak jsem to zkusila. Při regresi jsem zjistila, že mu na prsou leží dušička malého Vojtíška, chlapce z příbuzenstva, který zemřel v pěti letech, když ho přejelo auto.

Našemu Vojtíškovi záviděl, že žije a tak se na něj přilepil. Po očištění se syn jakoby proměnil. Najednou byl mnohem klidnější. Učitelka se mne tehdy ptala, jestli ho náhodou doma nebijeme, protože teď sedí na místě a vůbec nezlobí…“ směje se kartářka a léčitelka Jana.

Ja jako kartářka vnímám na sobě problémy jiných, dělám diagnostiku své potíže jsem odstranila regresní terapií a tak začala moje nová etapa kdy od roku 1988 dělám léčitelství, kouzelné babičce děkuji za to co mi sdělila, nikdy jsem ji nepotkala od té doby, ani přes rozhovory, psaní článků, prostě přišla v daný čas a odešla.

Chtěla jsem Vám říci,že v našich životech se neděje nic náhodou,všechno má nějaký význam, je to možná proto, abychom něco změnili, uzavřeli, přehodnotili.Je také otázkou jestli jsme ochotniproto něco udělat. Vám všem přeji jen to nej a nebojte se řešit své problémy a pokud to nezvádáte sami, tak tady máte nás a mi Vám rádi pomůžeme, nebo alespoň ukážeme cestu Vaše Jana.

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Online
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Martin se zabývá s psychoterapií. Pomáhá Vám v těžkých a složitých životních...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem