KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Kartářka

Kartářka

Kartářka je osoba, která kartářství provozuje profesionálně. Dobrá kartářka Vám vyjeví budoucnost v práci i životě. 


Jak se rodí léčitelé?

Jana žila docela všedním životem. Práce, školka, domácnost. Nic nenaznačovalo, že se všechno jednou podstatně změní. Pak se ale potkala s pohádkovou babičkou o kterej později zjistila, že je kartářka. Ne, nedala jí buchtu, aby za ni dostala léčitelské schopnosti. Vlastně to všechno začalo ještě při porodu dcery.

„Ležela jsem tehdy dva dny v bezvědomí. Pak jsem se probrala a měla divný pocit jakési rozdvojenosti. Doma pak to pokračovalo neustálými zdravotními potížemi a navíc zvláštními duševními stavy. V takovém rozpoložení jsem se vydala na návštěvu ke tchyni do Říčan. Musím říct, že to nebyly návštěvy moc příjemné, jak už to s tchýněmi bývá, a tak jsem trochu otálela. Prohlížely jsme si s malou dcerkou zaparkované auto, v němž ležel nádherný zrzavý kocour.

Jak jsme tak zevlovaly, přišla k nám starší paní, zavedla řeč na kočky a najednou z ničeho nic povídá: Vy máte holčičku Lucinku a jedete s ní na návštěvu, ale nebojte se, už tam dlouho nebudete muset jezdit. Stála jsem úplně zkoprnělá, jak může vědět, že holka se opravdu jmenuje Lucinka a že do Říčan jezdím tak nerada, protože mne tchyně neustále nutí do něčeho, co vlastně nechci…“

Za pár měsíců se Jana rozvedla a skutečně za nemilovanou příbuznou už nemusela jezdit. Tím ale ještě příběh s kartářkou neskončil. Za nějaký čas jela s kamarádkou autobusem, povídaly si a nevnímaly okolí. Až teprve, když Jana vystupovala, cítila v zádech čísi pohled. Stála tam kartářka z Říčan. Okamžitě ji poznala a najednou slyší, jak ta paní kartářka za ní volá : „Ještě jsem vám neřekla, že budete pomáhat lidem. Budete velice dobrá kartářka a léčitelka. Brzy také zjistila, že má schopnost uvést lidi do lehké hypnózy, dostat se s nimi do minulosti a tím pročistit některé bolístky, které v nás jsou a způsobují současné choroby.

„Mezi mými prvními úspěchy bylo zklidnění vlastního syna. Ve škole byl hrozně neklidný a měl problémy s učením. Přicházel neustále se vzkazy od paní učitelky, ať s tím něco uděláme. Tak jsem to zkusila. Při regresi jsem zjistila, že mu na prsou leží dušička malého Vojtíška, chlapce z příbuzenstva, který zemřel v pěti letech, když ho přejelo auto. Našemu Vojtíškovi záviděl, že žije a tak se na něj přilepil. Po očištění se syn jakoby proměnil. Najednou byl mnohem klidnější. Učitelka se mne tehdy ptala, jestli ho náhodou doma nebijeme, protože teď sedí na místě a vůbec nezlobí…“ směje se kartářka a léčitelka Jana...

Na sobě vnímám problémy jiných, dělám diagnostiku své potíže jsem odstranila regresní terapií a tak začala moje nová etapa kdy od roku 1988 dělám léčitelství, kouzelné babičce děkuji za to co mi sdělila, nikdy jsem ji nepotkala od té doby, ani přes rozhovory, psaní článků, prostě přišla v daný čas a odešla. Chtěla jsem Vám říci,že v našich životech se neděje nic náhodou,všechno má nějaký význam, je to možná proto, abychom něco změnili, uzavřeli, přehodnotili.Je také otázkou jestli jsme ochotniproto něco udělat. Vám všem přeji jen to nej a nebojte se řešit své problémy a pokud to nezvádáte sami, tak tady máte nás a mi Vám rádi pomůžeme, nebo alespoń ukážeme cestu vaše Jana.

 

Poznejte svůj Kartářka lépe! Zavolejte nám:

Blogger
DianaDianaNová!
K dispozici
Nová! DianaKód 32Věštkyně, Všichni věštci, Výklad karet, Věštírna...
 

Diana je vynikající věštkyně, která již v dětství  objevila své schopnosti a od té...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
LenkaLenka
K dispozici
LenkaKód 50Všichni věštci, Výklad karet, Věštba, Věštci ,...
 

Lenka je velice obětavý člověk, ráda lidem pomáhá a nikdy nikoho neodmítne. Je pro...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
HelenaHelena
K dispozici
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozici
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Andělské karty

439 Počet zhlédnutí

Co jsou to vlastně andělské karty? Toužíte po komunikaci s anděly? V čem Vám pomohou andělské karty?

 

Kartářky

15456 Počet zhlédnutí

Kartářky opravdu věští. Kartářky Vám vyloží budoucnost. Kartářky a věštci Vám pomohou najít odpovědi týkající se vztahu, nové lásky, práce, podnikání, financí, bydlení, zdraví.

 

Kartářka online

10912 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem