Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Numerologický rozbor

Numerologický rozbor

Numerologický rozbor je mnohem víc než pouhý výklad. Numerologický rozbor na celý život je poměrně složitý


7 zajímavostí o numerologii a co zahrnuje numerologický rozbor? 

Nyní, když si začínáte uvědomovat, že čísla ve vašem životě (ať už si jich všímáte, nebo ne) mohou mít větší význam, než si myslíte, vám přinášíme několik zajímavostí o numerologii, které stojí za to znát. Numerologický rozbor pomůže Vám zorientovat se v rodném čísle.

Fakt 1: Kladná a záporná čísla

Všechna čísla používaná v numerologii obsahují jak pozitivní, tak negativní vlastnosti, kterých byste si měli být vědomi. Přestože čísla mají v sobě vyváženost kladných a záporných hodnot, je důležité vědět, že čísla jsou ovlivněna mnoha faktory. Patří sem vaše vyhlídky a další čísla, která souvisejí s různými aspekty vašeho života, jako je kariéra, podnikání, zdraví a láska.

Fakt 2: Hlavní čísla v numerologii

Hlavními čísly v numerologii jsou 11, 22 nebo 33. Mají hluboký a silný význam. Skutečné významy mohou být dobré nebo špatné v závislosti na kontextu. Proto je důležité správně interpretovat hlavní čísla. Většinou by měly sloužit jako vodítko nebo odhalení určitých okolností, které ovlivňují něčí život způsobem, který je třeba řešit. Mistrovské číslo 11 může souviset s instinktem a vírou. Může také znamenat strach a úzkost, proto je třeba jej číst pozorně.

Číslo 22 je číslo mistra stavitele. Je to nejsilnější ukazatel ambicí a úspěchu, i když často vyžaduje vedení nebo jiné perspektivy. Číslo 33 má jako jedno z vašich základních čísel různé významy, např. životní dráha, výraz, osobnost atd. Neměli bychom zapomínat, že všechna tato základní čísla lze kombinovat a vytvářet tak zcela odlišné významy ve spolupráci s ostatními nebo jako trojúhelník osvícení.

Fakt 3: Používání čísel jako průvodce životem 

Numerologický rozbor ve své plné podobě je mnohem víc než pouhý výklad nebo náhled na to, kdo jste jako člověk. Mezi příznivce a zastánce numerologie patří mnoho velmi úspěšných osobností, které svou kariéru přičítají právě numerologii. Numerologická věda vám prozradí, jaké jsou vaše překážky. Kromě toho vám na základě vaší pozice ve vesmíru může dát směr, který potenciálně přispívá k tomuto úspěchu. 

Fakt 4: Bezplatná osobní numerologická zpráva

Numerologové často uvádějí, že když se lidé odhodlají k hlubšímu pohledu do své numerologické tabulky, odhalení některých jejich základních životních přání a problémů je zaujme natolik, že často pokračují na cestě objevování a osvícení. Když zjistíte přesnost numerologických výkladů, můžete sami odhalit pravdu. Navíc se dozvíte, co se vám tyto vnitřní pocity snaží sdělit po celý život. 

Fakt 5: Silné a slabé stránky cíle 

Vzhledem k přesnosti výkladů a poznatkům, které odhalují přátelé a další lidé, kteří numerologické výklady absolvovali, často povzbuzují ostatní, aby se na numerologii zaměřili jako na způsob, jak zjistit své skutečné silné a slabé stránky. Už jen toto zjištění vám může pomoci udělat si lepší představu o tom, co byste měli a neměli ve svém životě dělat. Kromě toho by vám to mohlo dát větší pocit, že se posouváte vpřed. 

Fakt 6: Tolik čísel a významů

Přestože existují kalkulačky a online nástroje, které vám pomohou zjistit vaše jednotlivá základní čísla, je důležité, aby lidé pochopili, že za kombinacemi čísel a vaším individuálním já se skrývá tolik čísel a významů, že potřebujete správného numerologa, který vám je vyloží.

Fakt 7: Numerologický rozbor od narození 

Jedním z nejzajímavějších aspektů numerologie je, že všechny výklady vycházejí z doby, kdy jste vstoupili do vesmíru ve své lidské podobě. Od vašeho narození. Takže bez ohledu na to, zda se vám vaše jméno líbí, nebo ne, nebo kdy máte v roce narozeniny, má toto všechno význam. 

 
K DISPOZICI
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Tamara pomáhá lidem, kteří se těžko vyrovnávají se smrtí své blízké, umí se napojit...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Crowleyho tarotové karty

Crowleyho tarotové karty

Lidí na světě věří, že Crowleyho tarotové karty pocházejí od ďábla, protože karty jsou zvláštnější je než...
 
Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Věštění z křišťálové koule

Věštění z křišťálové koule

Jak věštit z křišťálové koule? Věštění z křišťálové koule je velmi zajímavé, protože umožňuje doslova...
 
Věštění z run

Věštění z run

Chcete si vyzkoušet věštění z run? K věštění z run musíte si nejprve pořídit sadu run. Runy jsou nejen psané...
 
Číslo životní dráhy

Číslo životní dráhy

V numerologii je nejdůležitější číslo životní dráhy. Číslo životní dráhy popisuje příležitosti, kterým...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_