KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Numerologický rozbor

Numerologický rozbor

Numerologický rozbor je mnohem víc než pouhý výklad. Numerologický rozbor na celý život je poměrně složitý


7 zajímavostí o numerologii a co zahrnuje numerologický rozbor? 

Nyní, když si začínáte uvědomovat, že čísla ve vašem životě (ať už si jich všímáte, nebo ne) mohou mít větší význam, než si myslíte, vám přinášíme několik zajímavostí o numerologii, které stojí za to znát. Numerologický rozbor pomůže Vám zorientovat se v rodném čísle.

Fakt 1: Kladná a záporná čísla

Všechna čísla používaná v numerologii obsahují jak pozitivní, tak negativní vlastnosti, kterých byste si měli být vědomi. Přestože čísla mají v sobě vyváženost kladných a záporných hodnot, je důležité vědět, že čísla jsou ovlivněna mnoha faktory. Patří sem vaše vyhlídky a další čísla, která souvisejí s různými aspekty vašeho života, jako je kariéra, podnikání, zdraví a láska.

Fakt 2: Hlavní čísla v numerologii

Hlavními čísly v numerologii jsou 11, 22 nebo 33. Mají hluboký a silný význam. Skutečné významy mohou být dobré nebo špatné v závislosti na kontextu. Proto je důležité správně interpretovat hlavní čísla. Většinou by měly sloužit jako vodítko nebo odhalení určitých okolností, které ovlivňují něčí život způsobem, který je třeba řešit. Mistrovské číslo 11 může souviset s instinktem a vírou. Může také znamenat strach a úzkost, proto je třeba jej číst pozorně.

Číslo 22 je číslo mistra stavitele. Je to nejsilnější ukazatel ambicí a úspěchu, i když často vyžaduje vedení nebo jiné perspektivy. Číslo 33 má jako jedno z vašich základních čísel různé významy, např. životní dráha, výraz, osobnost atd. Neměli bychom zapomínat, že všechna tato základní čísla lze kombinovat a vytvářet tak zcela odlišné významy ve spolupráci s ostatními nebo jako trojúhelník osvícení.

Fakt 3: Používání čísel jako průvodce životem 

Numerologický rozbor ve své plné podobě je mnohem víc než pouhý výklad nebo náhled na to, kdo jste jako člověk. Mezi příznivce a zastánce numerologie patří mnoho velmi úspěšných osobností, které svou kariéru přičítají právě numerologii. Numerologická věda vám prozradí, jaké jsou vaše překážky. Kromě toho vám na základě vaší pozice ve vesmíru může dát směr, který potenciálně přispívá k tomuto úspěchu. 

Skutečnost 4. Bezplatná osobní numerologická zpráva

Numerologové často uvádějí, že když se lidé odhodlají k hlubšímu pohledu do své numerologické tabulky, odhalení některých jejich základních životních přání a problémů je zaujme natolik, že často pokračují na cestě objevování a osvícení. Když zjistíte přesnost numerologických výkladů, můžete sami odhalit pravdu. Navíc se dozvíte, co se vám tyto vnitřní pocity snaží sdělit po celý život. 

Skutečnost 5: Silné a slabé stránky cíle 

Vzhledem k přesnosti výkladů a poznatkům, které odhalují přátelé a další lidé, kteří numerologické výklady absolvovali, často povzbuzují ostatní, aby se na numerologii zaměřili jako na způsob, jak zjistit své skutečné silné a slabé stránky. Už jen toto zjištění vám může pomoci udělat si lepší představu o tom, co byste měli a neměli ve svém životě dělat. Kromě toho by vám to mohlo dát větší pocit, že se posouváte vpřed. 

Fakt 6: Tolik čísel a významů

Přestože existují kalkulačky a online nástroje, které vám pomohou zjistit vaše jednotlivá základní čísla, je důležité, aby lidé pochopili, že za kombinacemi čísel a vaším individuálním já se skrývá tolik čísel a významů, že potřebujete správného numerologa, který vám je vyloží.

Fakt 7: Numerologický rozbor od narození 

Jedním z nejzajímavějších aspektů numerologie je, že všechny výklady vycházejí z doby, kdy jste vstoupili do vesmíru ve své lidské podobě. Od vašeho narození. Takže bez ohledu na to, zda se vám vaše jméno líbí, nebo ne, nebo kdy máte v roce narozeniny, má toto všechno význam. 

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Online
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Napište mi
 

Tamara pomáhá lidem, kteří se těžko vyrovnávají se smrtí své blízké, umí se napojit...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem