Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá - dělejte to s citem


Karty se mohou ptát na cokoli, ale nemohou dát jasnou odpověď ano nebo ne, změny nebo postupy poskytnou přesnější výsledek. Věštění z karet však může být užitečné při rozhodování, protože nastiňuje možné důsledky.

Jak získáme odpovědi při věštění z karet?

Naše podvědomí se vyjadřuje prostřednictvím obrazů, které lze snadno přiřadit k věšteckým kartám. Abychom pochopili jejich význam, musíme porozumět vizuálnímu jazyku našeho podvědomí. Na druhou stranu, stejně jako ostatní věštecké nástroje, i věštění z karet vnímá čas spíše kvalitativně než kvantitativně, takže nám může zprostředkovat budoucí události navzdory linearitě času. Dělejte to s citem.

Nesnažte se táhnout mozkem, ale důvěřujte svému vnitřnímu hlasu. Důvěřujte si, nechte se vést intuicí. A vyložte karty v pořadí, v jakém jste si je vylosovali. Neexistuje žádné přesné pravidlo, jak naložit s kartami, které vypadnou během míchání. Někteří lidé ji zahrnou do výkladu - řeknou, že karta z nějakého důvodu vypadla z balíčku - ale někteří lidé pracují pouze s kartami, které si vyložili ručně.

Měli bychom se při míchání nebo rozdávání karet zaměřit na otázku? 
Ne, vaše podvědomí předem ví, na co se chcete zeptat. Stačí, když si před uzavřením obchodu promyslíte otázku, kterou chcete položit, a můžete si ji i zapsat, abyste ji měli při hodnocení na paměti. Objeví se stejné karty, pokud položíte stejnou otázku vícekrát? Pravděpodobně ne, ale často mohou mít karty stejné poselství, a proto se vzájemně doplňují.

Jak dlouho by měly být karty rozdávány? 

Pro začátek se vyplatí vytáhnout si jednu kartu denně a věnovat velkou pozornost tomu, co se s námi děje, abychom rozpoznali obrazy našeho podvědomí, a poté, až budeme mít dostatek cviku, můžeme využít maximálně tříměsíční lhůtu, kterou výklad karet nabízí. Někdy můžeme mít pocit, že nám chybí některé informace, abychom získali úplný obraz. V takových případech můžete vytáhnout vysvětlující karty, které se vztahují k určitému aspektu otázky, ale je důležité to nepřehánět.

Co je třeba udělat před použitím karet?

Než se ponoříme doprostřed výkladu karet, považuji za důležité říci, že podmínky výkladu karet jsou stejně důležitou součástí procesu jako karty samotné. Právě intimní atmosféra, pozornost věnovaná sobě navzájem nebo sobě samému, vytváří příležitost, aby se poselství dostalo na povrch a stalo se smysluplným. Pokud si mezi přípravou snídaně a podáváním vytáhneme pouze 3 karty, nebudeme schopni pochopit, co se nám karty snaží sdělit, a budeme ještě zmatenější než předtím, než jsme začali.

Toto jsou 4 aspekty, na které je třeba si dát pozor: 

Fyzický prostor 
Mentální prostor 
Emocionální prostor 
Duchovní prostor

Fyzický prostor je prostředí, místnost, kde se věštění z karet odehrává. Měla by být bezpečná, klidná a uspořádaná. Vyhýbejte se zbytečnému rozptylování, protože odvádí vaši pozornost od toho, co je důležité. Nemusíte zapalovat svíčky ani používat krystaly, ale dodají vám zvláštní energii. Vytvořte si vlastní prostor.

Odpařujte esenciální oleje nebo si připravte lahodný čaj. Můžete sedět v naprostém tichu, ale pokud vás uklidňuje tichá hudba, je to také v pořádku. Dávejte pozor, abyste nebyli fyzicky napjatí, udělejte si pohodlí, nekřižte ruce ani nohy, zhluboka dýchejte a uvolněte se. 
Mentální prostor znamená jasnou a soustředěnou mysl.

Při čtení karet se soustředíme pouze na otázku a ne na to, co si zítra koupíme v obchodě nebo kam poběžíme za půl hodiny. I když není čas na meditaci nebo jógu (doporučuje se krátká), staré dobré hluboké dýchání je stále tou správnou cestou. Klíčový je emocionální prostor. Naše emoce nám ukazují, jak se k problému nebo otázce stavíme. Před věštěním se zbavte nahromaděných emocí a otevřete se tomu, co potřebujete slyšet.

Naslouchejte pocitům, které se během čtení objevují, spojte se se svým vnitřním intuitivním hlasem, protože odpověď (nebo její část) už je tam. Duchovní prostor je možná nejnepolapitelnější, protože v předchozích třech prostorech máme tendenci se ztrácet. Zbavte se svých očekávání od čtení a výsledku a dopřejte si tento čas pro sebe. Při výkladu tarotových karet se přece spojujeme se svou duší, nemusíme se nijak snažit, stačí jen dovolit.

Věštění z karet pro sebe: 
Vždycky se vyplatí zapisovat si údaje. Pro tento účel si dokonce můžete vést samostatný tarotový deník. Zapište si je: 

Datum 
Přesná otázka 
Karty tažené ve správném pořadí 
Hlavní zjištění Formulovaná odpověď

Za pár týdnů si přečtěte a uvidíte: 
Jak to vlastně dopadlo 
Co bylo dosaženo z toho, co bylo napsáno 
Jak se karty objevily ve vašem skutečném životě 
Jaké nové aspekty skládačky vidíte 
Co nového jste se dozvěděli o sobě nebo o významu karet

Přejeme Vám hodně štěstí, věštění z karet je skvělá zábava.

 
K DISPOZICI
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Crowleyho tarotové karty

Crowleyho tarotové karty

Lidí na světě věří, že Crowleyho tarotové karty pocházejí od ďábla, protože karty jsou zvláštnější je než...
 
Věštění z křišťálové koule

Věštění z křišťálové koule

Jak věštit z křišťálové koule? Věštění z křišťálové koule je velmi zajímavé, protože umožňuje doslova...
 
Věštění z run

Věštění z run

Chcete si vyzkoušet věštění z run? K věštění z run musíte si nejprve pořídit sadu run. Runy jsou nejen psané...
 
Numerologický rozbor

Numerologický rozbor

Numerologický rozbor je mnohem víc než pouhý výklad. Numerologický rozbor na celý život je poměrně...
 
Číslo životní dráhy

Číslo životní dráhy

V numerologii je nejdůležitější číslo životní dráhy. Číslo životní dráhy popisuje příležitosti, kterým...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_