KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Věštění z křišťálové koule

Věštění z křišťálové koule

Jak věštit z křišťálové koule? Věštění z křišťálové koule je velmi zajímavé, protože umožňuje doslova "vidět" budoucnost


Obyčejné vodní zrcadlo bylo pravděpodobně předchůdcem křišťálové koule. Zrcadlové věštění je pozdější forma věštění z křišťálové koule.

Co vidí věštec v křišťálové kouli?

Obyčejné vodní zrcadlo bylo pravděpodobně předchůdcem křišťálové koule, a proto je již po tisíce let formou věštění. Ti, kdo věští z křišťálové koule, vidí na jejím odrazném povrchu obrazy, které ukazují na budoucnost. V Evropě je křišťálová koule známá od 5. století př. n. l., ale před naším letopočtem byla oblíbená u Mayů a Inků a používali ji také původní obyvatelé Austrálie, Bornea, Nové Guineje a Madagaskaru.

Postupem času se k tomuto účelu používal nejen krásně opracovaný horský křišťál, ale prakticky každý reflexní povrch. Po obyčejném vodním skle se používaly zlaté a stříbrné plátky, leštěný kov, drahé kameny, krev a dokonce i mýdlové bubliny. Babyloňané rozjímali v posvátných miskách, Egypťané drželi v dlani malé inkoustové železo, hinduisté drželi v misce melasu a Řekové ponořili zrcátko do vody posvátného pramene nebo studny a snažili se z něj vyčíst budoucnost.

Zrcadlové věštění bylo také velmi módní. Zrcadlové věštění (katoptromantie) je pozdější forma věštění z křišťálové koule. Nejstarší zrcadla byla vyrobena z leštěného kovu a jejich neodražená strana byla zdobena ornamenty. Staří Číňané používali leštěná bronzová zrcadla zdobená astrologickými znameními. Ve 14. století prý čarodějnice používaly leštěná onyxová zrcadla ke komunikaci s duchy. V pozdním středověku, kdy byla katoptromantie nejoblíbenější, se mnoho zrcadel vyrábělo ze stříbřeného skla.

Před věštěním se zrcadlo otočilo směrem k Měsíci a teprve pak se viděly odražené měsíční paprsky. I dnes lze zrcadlo použít k věštění pouze při měsíčním světle. Podle lidové tradice by se dívky měly v předvečer svátku Všech svatých o půlnoci podívat do zrcadla. S hořící svíčkou v jedné ruce nad levým ramenem pak vidí tvář svého budoucího manžela.

Při každém úplňku se také ptají na dobu sňatku. Pouhým pohledem na úplněk v kapesním zrcátku lze z této doby, kdy se před měsícem objeví mrak nebo nad hlavou přeletí pták, odvodit dobu do svatby. Křišťálová koule má průměr asi 10 cm a je vyrobena z berylu nebo křemene.

Musí být opracována tak, aby se nedeformovala. (Koule se nesmí dotýkat nikdo jiný než osoba, která ji používá). Omyjte ji v octové vodě, osušte sametem nebo měkkou kůží a nepoužívanou ji nechte zabalenou. Chraňte ji před vysokým teplem, chladem a nevystavujte ji slunci, protože by to poškodilo její citlivost. Na druhou stranu jí svit měsíce prospívá. 

Jak na to? Umístěte ji na kulatý stůl nebo stojan a pod ni položte tmavou sametovou látku (vínovou, modrou nebo černou), aby se neleskla. Zapalte svíčku nalevo a napravo od koule. Místnost by měla být dostatečně osvětlená, aby se v ní dalo číst. Měly by s vámi být maximálně dvě osoby, které by měly sedět tiše, alespoň na vzdálenost jedné ruky.

Držte křišťálovou kouli v ruce nebo ji položte na stůl. Zklidněte své myšlenky a soustřeďte se pouze na křišťálovou kouli. Nejprve bude obraz mírně rozmazaný, pak se změní na různé barvy a nakonec zčerná. Když se černá tma rozptýlí, objeví se obrazy.

Jsou to buď symbolické postavy, nebo mraky různých barev, kterým musíte porozumět. Zpočátku nemusíte nic vidět. Pouze jeden člověk z dvaceti je dostatečně citlivý a vnímavý, aby se dokázal soustředit. V případě křišťálové koule (zrcadla nebo věštby) je velmi důležitý duševní postoj.

Co to znamená?

 Mraky:

* bílé - štěstí

* černé - smůla

* zelená nebo modrá: štěstí

* červená, oranžová, žlutá: nebezpečí, zmatek, potíže.

Stoupající mrak: ano na otázku.

Padající mrak: záporná odpověď.

Mraky se pohybují doprava: v místnosti jsou duchové.

Mraky se pohybují doleva: duchové odešli.

Symboly ve věštění z křišťálové koule

* žába - hojnost, tajný pomocník, dobrodinci

* brouk - dlouhý život

* hvězda - přináší úspěch, ale neškodí být opatrný

* koule - cestování

* ovoce - požehnání pro děti

* kotva - bezpečí, naděje

* meče - hádka

* had - zdraví, lebka - vědění, výzkum

* lebka - smrt, moudrost

* koruna - sláva, čest, odpovědnost

* pták - příchozí zprávy

* váhy - spravedlnost, nestrannost, soud

* dýka - utrpení

* maják - hrozí nebezpečí, ale je cesta ven

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Blogger
Jsem znovu k dispozici
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Online
DeniKód 24Věštba, Věštci , Věštění, Všichni věštci,...
 

Deni je vynikající numeroložka a astroložka, která vám může pomoci ve všech...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Napište mi
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Nová!
Napište mi
Nová! DianaKód 33Jasnovidka, Kartářka, Křišťálová koule, Vědma,...
 

Už jako dítě měla Diana pocit, že je jiná. Až o několik let později si...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Nová!
Napište mi
Nová! IvetaKód 32Jasnovidka, Kartářka, Vědma, Věštba, Věštci ,...
 

Iveta používá k věštění několik karet. Ráda vám zodpoví podrobné dotazy. Vnímá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Vědma

5886 Počet zhlédnutí

Jak poznáte, že jste vědma? Vědma ví a vidí. Vědma má vrozený dar vědění. Třeba vědět, že věštci, vědmy, média fungují odlišně

 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem