Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]

Recenze

Nic nás nepotěší víc než spokojení zákazníci. Než se rozhodnete zavolat, neváhejte si přečíst zkušenosti našich zákazníků


Lucie napsala, že Tamara:

Super baba, děkuji.

Marlenka napsala, že Jindřiška:

Jindřiška je skvělá! Její schopnost porozumět a vnímat mé potřeby je úžasná. Při komunikaci s ní jsem cítila nejen profesionalitu, ale i upřímnost a empatii. Její rady a podpora mi opravdu pomohly při navigaci životními rozhodnutími. Rozhodně ji doporučuji všem, kteří hledají kvalitní a důvěryhodné poradenství.

Věra napsala, že Tamara:

Paní Tamara je velmi milá. Na mé otázky odpověděla profesionálně. Poradila mi, je velmi emapaticka a dělá to s láskou. ❣️

Sylvia napsala, že Helena:

Helena je opravdový anděl. Nemohla jsem uvěřit, že existuje taková věštkyně, která dokáže být tak přesná a opravdu vidí, co se se mnou děje. Ani jsem nemusela nic říkat, sama mi řekla mou minulost, přítomnost i budoucnost.

Elvira napsala, že Cília:

Jménem své rodiny bych chtěl vyjádřit vděk Cílii za její laskavost. S Cílií jsem si už několikrát povídala i já a mnozí z mé rodiny se na vás obrátili po radu, a když budeme mít opět nějaký problém, zavoláme vám. Děkuji vám za všechna vaše soucitná a pravdivá slova. Doporučuji i ostatním, aby zavolali Cílii.

Aneta napsala, že Helena:

Paní Helenka Skvělá kartářka ❤️ Vždy vyslechne a říká Jen pravdu ❤️❤️❤️❤️❤️ Moc moc si vás vážím!

Andrea napsala, že Sofia:

Je to nejlepší věštkyně, všechno vidí jasně a říká jen pravdu, znám ji už rok a všechno, co mi řekla, se splnilo, všem bych ji doporučila.

Tamara napsala, že Jindřiška:

Tolik jsem se těšila, až se s vámi spojím. Jste nejlepší médium, které znám! Máte neuvěřitelný talent! Všechno jste mi řekla, všechno je pravda. Přeji vám všechno dobré!

Růženka napsala, že Sofia:

Už dlouho se k paní Sofii ráda vracím. Je to dáma s velkým D která má dar a umí s ním pracovat. 

Laura napsala, že Helena:

Nikdo není lepší než Helena. Pokud si opravdu chcete promluvit s odborníkem, obraťte se na ni. Můžu ji jen doporučit.

Gabriela napsala, že Sofia:

Jeden z nejpříjemnějších profesionálů, se kterými jsem kdy mluvila. Skvěle se s ním mluvilo, upřímně naslouchala a radila.

Zora napsala, že Sofia:

Volám jej již velmi dlouho se všemi svými problémy a zatím jsem nebyla zklamána. Je to upřímná, opravdová duše.

Majka napsala, že Helena:

Helenku mohu jen doporučit. Úžasná osoba a kartářka.

Majka napsala, že Helena:

Ďakujem Helenka. Rada vás počujem. Vždy dobre poradíte.

Jovana Řeháková napsala, že Helena:

Paní Helenko, udělala jsem všechno, jak jste mi poradila. Vrátil se ke mně! Máte můj obdiv! Děkuji, děkuji, děkuji!

Věra Dohnalová napsala, že Helena:

Děkuju moc, paní Helenko. Díky Vám jsem opět našla tu správnou cestu. Děkuji, že jste nalezla v mé budoucnosti i něco pozitivního, moc ráda s Vámi hovořím, Věrka.

Jaroslav napsala, že Sofia:

Děkuji za pomoc, vše se splnilo jak bylo vyloženo. Ještě jednou děkuji Jaroslav.

Veronika napsala, že Jindřiška:

Díky za výklad, Vás výklad mi dal novou naději jít dál!

Johana Hlaváčová napsala, že Jindřiška:

Před chvilkou jsem dohovořila s paní Jindřiškou. Děkuji za krásný výklad, pohodu, cit a empatii, za mne je jednička! Děkuji mnohokrát, Johana

Věra napsala, že Helena:

Děkuji z celého srdce paní Helence. Upozornila mě na věci, na které si mám dávat pozor a díky jejím radám jsem i našla toho pravého muže. Jsou to úžasné schopnosti, které máte. Vždy Vám ráda zavolám.

Bela napsala, že Jindřiška:

Moc děkuji, nádherný výhled

Vlasta napsala, že Jindřiška:

Dekuju, vše se plní

Gábina napsala, že Jindřiška:

Úžasná, skvělá, empatická,vstřícná. Znala věci, rozhovory s ní jsou pohlazením po duši.

Jana napsala, že Jindřiška:

Moc vám děkuji za výklad, ozvu se jak budu moc znova. Máte pravdu, zkoušela jsem Vás nachytat ale to co jste mi řekla mně nemělo chybu. Ještě opravdu úžasná Kartářka. Děkuji moc.

Radek Jiroušek napsala, že Helena:

Velice zkusena kartářka. Vřele doporučuji. Vždy vyhledávám paní Helenku

Nikola Svádová napsala, že Helena:

Nejlepší věštkyně, vždy správně poradi. Velká úcta

Kristina napsala, že Helena:

Helenko! Píšu Vám hned po našem rozhovoru, protože ještě jednou bych chtěla poděkovat, za Vaše povzbuzující slova. Velmi jste mě potěšila.

Fialová napsala, že Helena:

Děkuji paní Helence, že mi pomohla v těžkých situacích! Je to vynikající jasnovidka.

Anita napsala, že Sofia:

Volala jsem celá zoufalá kvůli dluhům a problémům s bývalým manželem,. Pani Sofia mi dodala odvahu na opravdu účinné kroky. Dnes žiji z rodiči a opět začínám žít! A konečně nejsem ani sama :)

Marie napsala, že Sofia:

Děkuji paní Sofia, jste milá a srdečná. Marie

Tereza napsala, že Sofia:

Kartářka, co opravdu ví. Není nic víc třeba dodat. Děkuji.  

Markéta napsala, že Helena:

Děkuji Helence za její perfektní výklad. Hodně mi nakopnul a už vím, jakou cestou mám jít dál.

Miriam napsala, že Sofia:

Drahá Sofia! Velice vám děkuji za laskavá slova, za vaši pomoc, která do mého života přináší úžasnou změnu a uzdravení. Budu Vás hledat znovu. Miriam

Marketa napsala, že Helena:

Helenko má velké srdce a pomáhá! Navrhuji, abyste jí zavolali s jakýmikoli problémy nebo otázkami. Dekují

Soňa napsala, že Helena:

Díky za to, co jste řekli, doufám, že všechno bude tak! Bylo skvělé s vámi mluvit! Přeji Vám hezký den! Soňa

Honza napsala, že Sofia:

Díky za to, co jste řekli, doufám, že všechno bude tak! Bylo skvělé s vámi mluvit! Přeji Vám hezký den! Honzo

Elena napsala, že Helena:

Děkuji moc! Jste ke mně vždy upřímná. Ve všem máte pravdu. Byla jsem velmi zklamaná, ale vždy jste tam byli pro mě. Jste nejlepší!

Lenka napsala, že Helena:

Drahá Heleno, bylo uklidňující s vámi mluvit. Doufám, že dobré věci přídu a nemusím si dělat starosti. Mockrát děkuji. Tolik věřím a těším se na lepší dny. Dovolte mi, abych vám poslala mé objetí. Lenka

Sylvie napsala, že Helena:

Paní Helenu určitě doporučuji, milá, pravdivá a odpověděla mi na všechny otázky přímo. Velmi děkuji a budu na sobě pracovat.

Helena napsala, že Meli:

Rozhovor s Meli byl fantastickým zážitkem. Má laskavý a uklidňující hlas a poskytla přesné a užitečné rady. Moc děkuji za pomoc.

Vlasta napsala, že Jana:

Musím povedať, že mi hovor s Janou naozaj zlepšil deň! Bola veľmi trpezlivá a pochopila moje obavy. Jej povzbudzujúce slová a múdre rady mi pomohli nájsť novú istotu a odvahu. Som veľmi vďačná za jej láskavosť a podporu.

Tamara napsala, že Matty:

Navštívil jsem ho kvůli vztahu a jeho vhled do mé současné situace byl na místě! Potkala jsem výjimečného člověka s čistým srdcem, za což jsem mu vděčná a budu ho znovu jen vyhledávat, protože všechno, co říká, je pravda! Vřele ho doporučuji!

Eliza napsala, že Sandra:

Sandra je skvělá, mluvím s ní pravidelně, je spolehlivá a zkušená poradkyně.

Tomáš napsala, že Maruška:

Maruška mi řekla jakou mám budoucnost s mým oblíbeným koníčkem a opravdu mi to velmi pomohlo! Děkuji vám, Maruško. Kéž by bylo více lid jako vy...

Gina napsala, že Jana:

Dobrý den! S Janou jsem mluvila několikrát, mohu ji jen doporučit, všechno mi řekla, pro mě je to ta pravá astroložka. Všem ji mohu jen doporučit!

Jana napsala, že Vlasta:

Zavolala jsem jí kvůli vztahu a její pohled na moji současnou situaci byl na místě! Potkala jsem výjimečného člověka s čistým srdcem, za což jsem jí vděčná. Všechno, co říká, je pravda! Ze srdce ji doporučuji!

Martina napsala, že Sandra:

Ve Sandre jsem potkala velmi milou a ochotnou paní. Její návrhy jsou k věci, přicházejí jeden za druhým. Jsem vděčná, že jsem ji potkala. Děkuji, Martina

Anet napsala, že Sandra:

Pani Sandra je úžasná, hodná a úprimná. Mohu jenom doporučit, pro mě ta nejlepší.

Helena napsala, že Jana:

Milá Jano, moc děkuji za vaši pomoc, vše, co jste řekla, byla pravda a fungovalo to. Jsem vám vděčná, jste opravdový anděl!

Vladenka napsala, že Maruška:

Maruška má opravdu schopnost vhlédnout do udalostí i vztahů mezi lidmi tak, jak skutecně jsou. Pomohla mi jasným, přímym a konkretnim způsobem učinit kroky, ktere situaci porovnaly, dokonce vyřešily. Děkuju Vám, Maruško, jste vyjimečná žena.

 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_