Recenze

Nic nás nepotěší víc než spokojení zákazníci. Než se rozhodnete zavolat, neváhejte si přečíst zkušenosti našich zákazníků

Jana
Helenka napsala, že Jana:

Je velmi přesný a zkušený astrolog. Helenka

Jana
Dagmar napsala, že Jana:

Děkuji vám za vaši dobrou radu. Viděla povahu mého partnera velmi dobře. Dekuji, že jste mi řekla proč je takovej. Dagmar

Jana
Andika napsala, že Jana:

Miluji Janu! Doporučuji ji každému, kdo nemá tušení, s kterou věštkyňou mluvit! Sice se zaobíra s astrologii, ale je nejlepšia. Andi

Jana
Darinka napsala, že Jana:

Vybrala jsem si Janu ze sympatie a bylo to velmi dobré rozhodnutí. Byla jsem s ní spokojená. Poskytovala dobrou radu a hodně pomohla. Super poradce! Ďekují, Darinka

Helena
Majo napsala, že Helena:

Jedna z nejlepších věštkyň, vždy velmi přesně předpovídá, co se stane.

Rawen
Milka napsala, že Rawen:

Rawen je příjemný a zkušený věštec, který působí profesionálně, umí naslouchat a dokáže poradit i v náročnějších životních situacích.

Elizabeth
Ivan napsala, že Elizabeth:

Spokojenost paní Elizabeth mi moc pomohla. Všem doporučuji

Matty
Alena napsala, že Matty:

Naprostá spokojenost, všechno mi řekl do puntíku. Matty je naprosto skvělý věštec. Mohu jen doporučit.

Vlasta
Gabo napsala, že Vlasta:

Mluvila jednoduše a jasně, hned pochopila, co řeším. Odpovědi byly přímé a bez zbytečných řečí. Hovor mi pomohl ujasnit si situaci.

Sandra
Tamara napsala, že Sandra:

Sandra je velmi laskavá a přesná. Její výklad mi dodal klid i odvahu udělat potřebné kroky. Byla to krásná a povzbuzující zkušenost.

Venuše
Petra napsala, že Venuše:

Byla jsem mile překvapená, jak přesně mi věci popsala. Určitě se zase ozvu.

Sofia
Sonia napsala, že Sofia:

Musím říct, že mě to vážně překvapilo. Paní byla velmi empatická a přesně věděla, na co se ptát. Mluvila klidně a její slova mi dodala naději i jistotu v situaci, která pro mě byla hodně těžká. Děkuji a určitě se ještě ozvu!

Maruška
Pavlina napsala, že Maruška:

Super je paní Marie.

Meli
Luboš napsala, že Meli:

Meli je nejlepši jasnovidka a ji zavše moc děkuju!

Tamara
Lucie napsala, že Tamara:

Super baba, děkuji.

Rawen
Helena napsala, že Rawen:

Je hodně dobrý, řekl mi věci které se stali o kterých jsem ani netušila, že se stanou.

Elizabeth
Zdeněk napsala, že Elizabeth:

Děkuji za výklad, dostal jsem správný směr a mám šťastný život. Děkuji

Helena
Jana napsala, že Helena:

Helena přesně a trpělivě poskytuje rady, vždy mě uklidní a motivuje.

Sandra
Radek napsala, že Sandra:

Super rychle a efektivně odpověděla na všechno, na co jsem se ptal. Byla velmi přátelská a profesionální!

Maruška
Pavlina napsala, že Maruška:

Moc milá, ochotná paní, vyslechne a výborně pořadí. Mnohokrát Marie děkuji

906 700 500
Zavolejte!