Pomožte si sami

18. března 2023
Autor: Venuše
[@title]

Odpovídáme sami za sebe. Proč čekat na to, až nám pomůžou ostatní? Proč si nepomoci sami? Odpovědnost bychom měli převzít i za své zdraví. I nemocnice už pomáhají a nabízejí integrovanou zdravotní péči. Pomozme si tedy též.

Absolutně perfektních výsledků můžete dosáhnout díky používání éterických olejů. Stačí kapička esence a výsledek je tu. Zkuste si někdy nechat udělat aromaterapeutickou masáž a uvidíte sami. Nejenže vám udělá dobře na těle, ale díky tomu, že budete zároveň inhalovat, vás pohladí i na duši. Esenciální oleje si můžete na kůži nanášet i sami, ovšem nikdy si jej nedávejte přímo na pokožku. Vždy musí být součástí nosného oleje v patřičném ředění.

Venuše

„Síla poznání začíná jediným zvědavým krokem.“

Na mém blogu píšu do hloubky o bylinkách, krystalech, energii přírody, duševní pohodě, práci s intuicí a malých rituálech pro harmonii. Sdílím své zkušenosti, tipy, příběhy z praxe i osobní inspirace, které provázejí mou cestu každodenním životem.

Poslední příspěvky na blogu

Všechny příspěvky na blogu
Změna času
28. října 2025
Každoročně, dvakrát za rok, je tu už zase změna času. Tedy přechod mezi zimním a letním čase. Tato změna...
Žít bez chemie
24. října 2025
Myslíte si, že žít bez chemie je složité? Naopak, znamená to zjednodušit, vrátit se k podstatě a...
Zahrada lidského těla
23. října 2025
Naše tělo je jako zahrada. Každá buňka je semínko, které v sobě nese život. Každý dech je jako kapka...
Sabina
22. října 2025
Dnes má svátek Sabina, říká kalendář. Je to ženské jméno, které pochází z latiny, z názvu kmene...
906 700 500
Zavolejte!