Směs proti stárnutí

6. května 2023
Autor: Venuše
Směs proti stárnutí

Stárnout nechce nikdo, ale jen málokdo pro to něco dělá. Pojďte si tedy se mnou udělat směs, kterou si pak přidáte do pleťového krému.

Do lahviček, nejlépe té, která má kapátko (když ne, nevadí…zakoupíte si jen v lékárně), nakapejte 30 kapiček éterického oleje ylang-ylangu, stejné množství éterického oleje růže, a 20 kapek pelargonie vonné a stejné množství pelargonie růžové. Vše smíchat, protřepat, nechat den spojit. Poté použijte pár kapiček této směsi do vašeho oblíbeného krému či tělového mléka. Můžete se zaměřit také na pleťový olej, kdy část této vyrobené olejíčkové směsi, zhruba 15 kapek přidáte do 30 ml mandlového oleje. Večer po důkladném líčení naneste na ještě vlhký obličej jednu až tři kapky a rozetřete.

Venuše

„Síla poznání začíná jediným zvědavým krokem.“

Na mém blogu píšu do hloubky o bylinkách, krystalech, energii přírody, duševní pohodě, práci s intuicí a malých rituálech pro harmonii. Sdílím své zkušenosti, tipy, příběhy z praxe i osobní inspirace, které provázejí mou cestu každodenním životem.

Poslední příspěvky na blogu

Všechny příspěvky na blogu
Změna času
Venuše
28. října 2025
Autor: Venuše
Každoročně, dvakrát za rok, je tu už zase změna času. Tedy přechod mezi zimním a letním čase. Tato změna...
Zdraví a pevné nervy
Venuše
28. října 2025
Autor: Venuše
Otázka do dnešní doby je jak si zachovat zdraví a pevné nervy. Nervy nejsou slabost, ale signál těla. Mnozí...
Žít bez chemie
Venuše
24. října 2025
Autor: Venuše
Myslíte si, že žít bez chemie je složité? Naopak, znamená to zjednodušit, vrátit se k podstatě a...
Vyčerpání
Venuše
24. října 2025
Autor: Venuše
Vyčerpání, to je něco jako volání těla i duše, takové lehounké, potichounké. Připlíží se pomalu, mezi...
906 700 500
Zavolejte!