Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Keltský kříž

Keltský kříž

Keltský kříž je nejpodrobnější metodou řešení problémů. Keltský kříž může pomoci zodpovědět jakoukoli otázku


Tarot je zrcadlem našeho života, naší existence, našich myšlenek, pocitů a emocí a podává nejpřesnější obraz našeho "celku". Pomáhá nám najít náš cíl, probudit duchovní vzpomínky, osvětlit osobní životní plány a duchovně prozkoumat naši životní cestu. Je jako GPS, který nás bezpečně vede po neznámých cestách našeho života. Pro ověření této speciální mapy je nejdůležitější vědět, jak ji používat.

Keltský kříž je jedním z nejznámějších a nejrozšířenějších způsobů výkladu tarotu. Keltský kříž vrhá tak jemné světlo na souvislosti, myšlenkové a emocionální pozadí událostí ve světle minulosti, přítomnosti a budoucnosti, že dokáže odpovědět téměř na všechny otázky. Keltský kříž je metoda výkladu tarotu, o které se asi nejvíce píše, je velmi populární. 

Protože se však jedná o mnoho karet najednou, je nejlepší vyzkoušet si tento výklad keltský kříž až budete mít ve výkladu a čtení karet určitou praxi. V tomto článku se budeme zabývat výkladem keltského kříže. Existuje mnoho druhů tarotových balíčků, my budeme psát naše příspěvky na základě nejoblíbenějšího balíčku Rider-Waite.

Keltský kříž je jedním z nejběžnějších a nejjednodušších výkladů tarotu. Keltský kříž lze použít, když hledáte odpověď na konkrétní otázku, důležité je promyslet si otázku a dobře ji formulovat. K vyřešení hádanky keltského kříže potřebujete 10 karet, které vidíte na našem obrázku. Na obrázku jsou políčka očíslována a pod nimi si můžete přečíst jejich význam.

Keltský kříž 

1. Současná situace, postavení respondenta 
2. Co vám zkříží cestu - vnější a vnitřní vlivy 
3. Blízká budoucnost - čeho můžete dosáhnout 
4. Co už ve vašem životě proběhlo 
5. Minulost - současnost 
6. Vzdálenější budoucnost 
7. Jak respondent vidí sám sebe v dané situaci, jak vidí problém. 
8. Jak vás vnímá vaše okolí - vlivy prostředí, vnější vlivy. 
9. Vnitřní pocity, naděje, obavy 
10. Výsledek, řešení 

Nejprve se podíváme na balíček čtyř karet, které tazateli vypadly ze života. Obvykle se jedná o dobu šesti měsíců až jednoho roku, ale velmi vzácně může být i delší. Pak se podíváme na kartu pět, která ukazuje nedávné události. Karty čtyři a pět odhalují procesy, které rozhodují o rozhodnutí tazatele.

Poté se podíváme na první dvě karty, které nám ukazují, v jaké náladě a emocích se právě nacházíme. To je naše současná situace. Druhá karta je také velmi důležitá, protože nám ukazuje, co je příčinou překážek v naší současné situaci. Třetí karta se týká blízké budoucnosti. Zabývá se otázkami, které budou zásadní přibližně za měsíc. Upozorňuje na to, co se tazateli honí hlavou.

Karty tři a šest společně mohou naznačovat důležité vlivy v budoucnosti. Karta šest neukazuje dále než šest měsíců, ale ukazuje nejvzdálenější budoucnost v hádance s konečným výsledkem na kartě deset. Karta sedm ukazuje, jak vidíme sami sebe, zatímco karta osm ukazuje, jak nás vidí naše okolí, co si myslí a jak na nás působí, což jsou vnější vlivy. Devítka ukazuje naše obavy a naděje.

 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_