Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého roku


Říká se, že nový rok je nový začátek. Ale opravdu musíte čekat na Nový rok, abyste mohli začít znovu? Proč potřebujeme ve svém životě novou stránku a proč s ní chceme začít 1. ledna? Proč nás do té doby nenapadne najít úplně nový způsob myšlení?

Proč je tak vzrušující říkat, že je to nový začátek? Proč rádi začínáme znovu a myslíme si, že to, co bylo předtím, lze vymazat? A děláme to každý rok, těšíme se na nový rok s novými nadějemi, sny a lepší budoucností. Proč potřebujeme nový začátek?

I když možná cítíte silné nutkání dát si novoroční předsevzetí, doporučujeme Vám, abyste si místo spontánních novoročních předsevzetí, která jsou často odsouzena k neúspěchu, věnovali čas jeho přípravě, a měli tak větší šanci uspět. Jakmile budete mít jasnou představu o změnách, které chcete v nadcházejícím roce provést, věnujte čas vnitřnímu pohledu a přehodnocení svých cílů.

Ujistěte se, že máte dostatek motivace pro nový začátek a není na škodu stanovit si dosažitelné cíle. Najděte rovnováhu mezi dosažitelnými a nedosažitelnými cíli. Jakmile si promyslíte svá předsevzetí, je čas zvážit následující otázky. Novoroční předsevzetí? Jaké jsou mé priority? Lidé mají často několik cílů najednou. Vyplatí se také věnovat čas tomu, abyste určili, kterým z nich věnujete nejvíce pozornosti a energie. Co je pro Vás důležitější? Přestat kouřit, nebo zhubnout? Toto rozhodnutí můžete učinit pouze Vy. Nový rok je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy a výzvami uplynulého roku.

Kdo jsou moji spojenci?

Zjistěte, kterým lidem ve Vašem životě na Vás záleží a kteří Vás podpoří ve změnách. I na to je nový rok a nový začátek vhodný. Dobrý spojenec je člověk, kterému důvěřujete natolik, že vám upřímně poradí, i když se to neshoduje s tím, co chcete slyšet. Dobrý spojenec si vyslechne vaše obavy a frustrace, ale když dojde na věc, bude se těšit z vašich úspěchů stejně jako vy. 

Co je v mém životě toxické?

Musíte najít lidi, místa a činnosti, které Vás brzdí. To jsou věci, které Vám ubírají energii a pozitivitu v životě. Splňte všechny své závazky, a pak s čistým svědomím pokračujte dál.
Jaké zdroje mám k dispozici? Vaše peníze, V čas, Vaše hmotné statky a lidé kolem Vás jsou nedílnou součástí tohoto úkolu. Zjistěte, jaké zdroje máte a co potřebujete. Vytvořte si plán, který Vám je pomůže využít.

Co mám odmítnout? 

Den prostě nemá dost minut na to, abyste mohli říct "ano" všemu. Říci něčemu znovu ano často znamená, že musíte říci něčemu jinému ne. Nebojte se říci ne, abyste si dopřáli čas a duševní energii, kterou potřebujete k úspěšnému novému roku. To je to, co potřebujete pro nový začátek.

Jaké jsou mé termíny?

Zapište si své cíle do kalendáře. Nenechte si ujít závod jen proto, že jste se zapomněli zaregistrovat. Pokud cíl nemá stanovený termín, zapište si do kalendáře několik termínů a stanovte si ho. Bude to také skvělá příležitost zamyslet se nad tím, kde jste byli, když jste začínali, a jak daleko jste se dostali. Nepodceňujte se. I ta nejmenší změna je důvodem k oslavě.

Jaké mám plány na prázdniny?

Dejte si závazek, ale najděte si také čas na odpočinek. Pokud Vás čeká náročné období, budete potřebovat přestávku. Nemusí to být drahé ani složité, ale měli byste mít plán, kdy a jak chcete relaxovat. Ačkoli je Nový rok v kalendáři poměrně jednoduchým a zřejmým datem nového začátku, je také důležitým symbolem a připomínkou toho, že vždy můžete začít znovu, zlepšit svůj život a přiblížit se tomu, kým chcete být. 

 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
Věštit sami sobě?

Věštit sami sobě?

Jak věštit sami sobě? Někteří lidé si myslí, že je to magie, ale věštit sami sobě není složité. Vyzkoušejte...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_