KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Známí věštci

Známí věštci

Kdo jsou známí věštci? Známí věštci hráli významnou roli ve většině kultur. Nostredame je nejznámějším z vizionářů


Kdo má v rukou naši budoucnost - Známí věštci a slavné věštkyně
Sibyla nebo Nostradamus - tyto známí věštci jsou v povědomí veřejnosti a jejich předpovědi zná téměř každý. Chceme, aby naše budoucnost byla v bezpečných rukou. Zda si můžeme udržet práci, platit účty a posílat děti na další kurzy a vzdělávání. Dává to všechno smysl, když se svět kolem nás hroutí? Psychika hrála v životě lidí vždy velkou roli: každý na své úrovni, podle toho, zda chce být reprezentativní nebo šťastnou matkou rodiny.

Psychika hrála významnou roli ve většině kultur. Od doby, kdy existuje historiografie, se zaznamenávají proroctví velkých věštců. Kdysi patřili k intelektuální elitě, od egyptských kněží po řecké mágy...Egyptští kněží dokázali vnést hrůzu do srdcí lidí předpovídáním zatmění Slunce, i když ve skutečnosti nešlo o proroctví, ale jen o dobře aplikovanou astronomii. Měli také dar proroctví.

Starověká řecká mytologie je plná děsivých proroctví o dětech bez otců, poražených nepřátelích a lidských obětech, které si bohové žádají. Každá doba měla své velké dobrodince, jejichž jména známe dodnes. Sibyly (řecky sibülla, latinsky sibylla) byly tajemné věštkyně, které díky své jasnozřivosti předpovídaly budoucnost, aniž by se jich někdo ptal; tyto známí věštci obvykle předpovídaly neštěstí, pohromy a katastrofy.

Slavný věštec z 19. století Edgar Cayce o své vizi řekl: "Země se rozpadá. Severní Evropa se v okamžiku změní. Velká část Japonska zmizí v oceánu."  V dětství se Edgar zranil při hře s míčem, ztuhla mu páteř a v horečnatém snu si dal návod na vlastní léčbu. Jeho rodiče byli ohromeni, že se řídil jeho pokyny, a díky tomu byl schopen pomáhat ostatním s léčbou, aniž by zanechal stopy po svých zraněních. Po třicítce už pravidelně diktoval léčbu a předpovědi. V bezvědomí začal mluvit nahlas.

Jeho asistent si zapsal jeho slova a on si po probuzení nic nepamatoval. Mezi jeho nejdůležitější předpovědi patřil krach na newyorské burze v roce 1929, datum konce druhé světové války a smrt prezidenta Johna F. Kennedyho. Poskytl také návod, jak číst myšlenky ostatních lidí. Edgar si své sny nepamatoval, k vyvolání předpovědí si pomáhal. Dodnes však existují lidé, kteří věří, že sny jsou cestou k poznání budoucnosti, a to cestou, která je pro všechny lidi schůdná. 

Známí věštci: Nostradamus

Michel de Nostredame je zřejmě nejznámějším z vizionářů budoucnosti. Jeho spisy lze najít téměř v každé knihovně. Byl pohřben v roce 1566 a s ním i jeho díla o tajemství jeho zvláštní moci." Pokud někdo najde můj hrob, otevře ho a hned ho nezavře, bude zasažen nemilosrdnými ranami." O sto třicet let později byl otevřen jeho hrob. Uvnitř hrobky byla kovová deska s vyrytým datem 1700. Nostradamus tedy znal datum znesvěcení jeho hrobu o 130 let dříve.
Nostradamus navázal na tradici starořeckých proroků.

Jeho rituály byly velmi podobné těm ve velkém delfském chrámu. Z dýmu vyčetli vize. V Nostradamově době byli věštci považováni za rouhače a škůdce. Ve středověku vykonávali máselníci své povolání v utajení a ve strachu. Katolická církev věštění zakazovala a věštci byli často upalováni na hranici. Za těchto okolností Nostradamus pokračoval ve svém podivném díle.

Jeho zájem o magii, experimenty a předpovědi mohl být pro obyčejného člověka osudný. Nostradamovy vědomosti však byly natolik ceněny, že ho jeho vznešení mecenáši vždy chránili před hněvem inkvizice. Zemřel tedy na lůžku a měl štěstí, že církev příliš nerozhněval. V té době nebylo třeba mnoho, abyste byli obviněni z kacířství.

Zanechal po sobě proroctví o více než 36 000 slovech. Jeho dílo Století obsahuje více než devět set proroctví. Možná se dokonce dožil naplnění některých svých proroctví. Nejznámější z těchto předpovědí se týkala smrti francouzského krále Jindřicha II. Varoval krále, že bude zabit při rytířském turnaji.

Proroctví podrobně popisuje události. Mladý lev a starý lev se setkávají v posvátném boji. Jeden z nich je probodnutý zlatou klecí. Navzdory varování se Jindřich vydává na rytířský turnaj. Střetnou se a protivníkovo kopí probodne královu zlatou hůl. Panovník zemřel o deset minut později. 

Nostradamus napsal své předpovědi ve čtyřech verších. Text byl obtížně čitelný, plný latinských, hebrejských a portugalských slov. Někteří tvrdí, že jeho spisy mají jen málo společného s realitou. Jiní tvrdí, že přesně předpověděl požár Londýna v roce 1666, Francouzskou revoluci a nástup Napoleona a Hitlera k moci.

V devadesátém verši deváté kapitoly čteme: "V roce 1937 se proti církvi postaví satanská moc. Bude to druhý Antikrist. Nostradamus si díky své překvapivé přesnosti předpovědí vydobyl významné místo v dějinách. Jeho nejpřekvapivější předpovědi se týkají osudu světa. 

Měsíc předpovídal konec světa. Příchod krále hrůzy umístil do sedmého měsíce roku tisíc devět set devadesát devět. Máme velké štěstí že jsme to přežili. I dnes existují známí věštci, kteří vidí možnou budoucnost, a otázkou je, zda lze budoucnost změnit. Někdy je třeba být otevřený všem možnostem.

Policie může při vyšetřování využít i pomoc věštců a ve vysokém procentu případů je úspěšná. Je velmi důležité, abyste věštce předem neinformovali. Někteří lidé však mohou na místě vidět detaily, které by z jiných zdrojů nemohli získat.

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Blogger
Online
DeniKód 24Věštba, Věštci , Věštění, Všichni věštci,...
 

Deni je vynikající numeroložka a astroložka, která vám může pomoci ve všech...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Online
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Nová!
Online
Nová! MaruškaKód 51Jasnovidka, Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec,...
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
ViktóriaKód 29Jasnovidka, Kartářka, Věštci , Věštění, Věštírna,...
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Nová!
Zavolejte mi později
Nová! IvetaKód 32Jasnovidka, Kartářka, Vědma, Věštba, Věštci ,...
 

Iveta používá k věštění několik karet. Ráda vám zodpoví podrobné dotazy. Vnímá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Kariéra

1900 Počet zhlédnutí

Co znamená slovo kariéra? Přemýšleli jste o tom? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou životní cestu

 

Číslo životní dráhy

1379 Počet zhlédnutí

V numerologii je nejdůležitější číslo životní dráhy. Číslo životní dráhy popisuje všechny příležitosti a výzvy, kterým můžete čelit

 

Znamení zvěrokruhu

1487 Počet zhlédnutí

Existuje dvanáct znamení zvěrokruhu. Znamení zvěrokruhuje symbolizováno zvířetem, nebo mytickou postavou, které vyjadřuje povahu tohoto znamení

 

Co mě čeká v lásce?

1621 Počet zhlédnutí

Co mě čeká v lásce? Jak vím, že jsem skutečně zamilovaní? Mohu předem vědět, co mě čeká v lásce? Odpověď není jednoduchá

 

Výklad snů

2218 Počet zhlédnutí

Co je výklad snů? Výklad snů je znám po celém světě. Výklad snů je forma věštění, která se používá k předpovídání budoucnosti pomocí snů

 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem