KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Věštění

Věštění

Odkud věštení pochází? Je možné se vůbec podívat do budoucnosti? Co je věštení? Věštění je předpovídání budoucnosti na základě magických praktik


Lidé už od starověku zajímají věci související s budoucností. Pokusili se poučit ze všeho, co se bude dít: např. sledovali oblaka, let ptáků, oblohu, hvězdy, kouř, hory. Miliony jasnovidců před tisíci lety předvídali z jater poražených zvířat, ohně, z vody i z jisker drahokamů, nebo dokonce i z kostí. S věkem se všechno změnilo.

Nejstarším způsobem věštění je věštění z dlaní a všechny verze tarotových karet. V dávných dobách věštci své vizionářské schopnosti a nadpřirozené síly nemohli použít pro své vlastní účely jen pro dobro. Nejznámější a nejlepší sloužili velkým mocnostem, králům, válečníkům a emírům, kteří by se nikdy nedopustili chyby. Kdyby udělali chybu, museli by platit svým životem. Proto pro vládce mohli sloužit jen ti nejlepší. Původ věštění pochází z latinského slova fortuna, což znamená štěstí. Fortuna byla také bohyní štěstí. Věštění bylo velmi módní zábavou v salonech v 18. století. Lidé se oblékali jako Cikánští věštci a předpovídali si navzájem z dlaně. Esoterická metoda věštění se objevila ve 20. století a druhá metoda se stala zastaralou.

Věštění je součástí světa od jeho začátku. V každé kultuře používali různé nástroje na věštění. Číňané, Mayové, Mezopotámani a Indové,např. pozorovali oblohu, planety, hvězdy. Nebo jiná nebeská těla. Přitom se především chtěli dozvědět více o přírodních jevech, změnách počasí, charakteristikách ročních období a pomocí některých signálů určovat budoucí události. Afričané například věštili z různých kostí. Čínštít taoisté četli z poselství skořápek, Vikingové předpovídali z kamenů. Tyto různé systémy věštění také přispěly k rozvoji lidské kultury. Systémy byly šířeny prostřednictvím ústní tradice. Pět nejprestižnějších systémů věštění se stalo nejslavnějšími a dnes se stále používají nejčastěji: astrologie, numerologie, Jiching, tarotové karty a Runy.

Jedním z nejběžnějších prostředků jsou karty. V Číně už v 10 - 11. Století předpovídali s pomocí karet, ale v Koreji a Japonsku existovalo zařízení podobné kartám, které existovalo již od 9. století, a které se používalo především na učení. V Evropě se v 17. století začali na věštění používat právě karty. První francouzská známá a slavná věštkyně, Sibille, jejíž skutečné jméno bylo Maire-Anne Lenormand, používala věštecké karty se 46 kartami. V osmnácti letech byla známá už v Paříži a nashromáždila velké bohatství. Publikovala knihu svých předpovědí, takže musela opustit Paříž, protože předpověděla např. Napoleonův pád. Když se naplnilo její proroctví a Napoleon selhal, mohla se znovu vrátit domů.

Nejpopulárnějšími věšteckými kartami 20. století se stal tarot. Tarotová karta ukazuje, jaké možnosti budeme mít v budoucnosti, co můžeme očekávat a čemu musíme věnovat pozornost, je to jako dívat se do zrcadla. Nejprve vidíme naše současné touhy, sny, nápady, a potom uvidíme následky našich rozhodnutí. Někdy je těžké se rozhodnout, zda věřit kartám, nebo věštění, ale ten, kdo nevěří v nic, nežije celý život dokonale. Mnoho lidí chce vědět, co jim přinese budoucnost. Proto, abychom se něco dozvěděli, můžeme i my použít jednoduché formy věštění.

Věštění z čaje

Vložte dvě lžíce čajových listů do předehřáté čajové konvice, pak nalijte horkou vodu. Když listy změknou, nalijte čaj z šálku do bílé misky, abyste viděli lépe, co se objevuje. Vylijte přebytečnou vodu, aby se čajové lístky mohly snadno šířit po boku a spodku šálku. Čajový sediment rozmíchejte třikrát, a potom rychle vylijte obsah šálku na malý talířek. Po několika minutách šálek otočte zpět a nyní můžete vidět budoucnost z tvaru listů, které jsou přilepené na stranu.

Věštění z kávy

Připravte tureckou kávu, podle potřeby přidejte cukr, pak ji třikrát převařte. Když se káva potřetí uvařila, nalijte ji okamžitě do šálku a nechte ji na krátkou dobu usadit. Kávu opatrně vypijte, aby se nemíchala s kávovým gruntem. Když jste kávu vypili, přikryjte hrnek talířkem. Po jedné nebo dvou minutách otočte šálek podobně jako při věštění z čaje a analyzujte obrázek a tvary na boku.

 

Pokud si chcete promluvit o "Věštění", můžete zavolat někomu z nás:

Blogger
Online
DeniKód 24Věštba, Věštci , Věštění, Všichni věštci,...
 

Deni je vynikající numeroložka a astroložka, která vám může pomoci ve všech...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Online
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
JindřiškaKód 279Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Nová!
Online
Nová! MatyášKód 20Jasnovidec, Médium, Věštba, Věštci , Věštec,...
 

Navzdory svému mladému věku se Matyáš věnuje věštění již více než patnáct let....

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Esoterika

1876 Počet zhlédnutí

Co je esoterika? Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa

 

Věštení je dar

8496 Počet zhlédnutí

Věštění je dar? A dá se doopravdy věštit? Áno, věštení je dar. Věštení je magický proces. Věštci jsou všude

 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem