KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Věštění

Věštění

Odkud věštení pochází? Je možné se vůbec podívat do budoucnosti? Co je věštení? Věštění je předpovídání budoucnosti na základě magických praktik.


Lidé už od starověku zajímají věci související s budoucností. Pokusili se poučit ze všeho, co se bude dít: např. sledovali oblaka, let ptáků, oblohu, hvězdy, kouř, hory. Miliony jasnovidců před tisíci lety předvídali z jater poražených zvířat, ohně, z vody i z jisker drahokamů, nebo dokonce i z kostí. S věkem se všechno změnilo.

Nejstarším způsobem věštění je věštění z dlaní a všechny verze tarotových karet. V dávných dobách věštci své vizionářské schopnosti a nadpřirozené síly nemohli použít pro své vlastní účely jen pro dobro. Nejznámější a nejlepší sloužili velkým mocnostem, králům, válečníkům a emírům, kteří by se nikdy nedopustili chyby. Kdyby udělali chybu, museli by platit svým životem! Proto pro vládce mohli sloužit jen ti nejlepší. Původ věštění pochází z latinského slova fortuna, což znamená štěstí. Fortuna byla také bohyní štěstí. Věštění bylo velmi módní zábavou v salonech v 18. století. Lidé se oblékali jako Cikánští věštci a předpovídali si navzájem z dlaně. Esoterická metoda věštění se objevila ve 20. století a druhá metoda se stala zastaralou.

Věštění je součástí světa od jeho začátku. V každé kultuře používali různé nástroje na věštění. Číňané, Mayové, Mezopotámani a Indové,např. pozorovali oblohu, planety, hvězdy. Nebo jiná nebeská těla. Přitom se především chtěli dozvědět více o přírodních jevech, změnách počasí, charakteristikách ročních období a pomocí některých signálů určovat budoucí události. Afričané například věštili z různých kostí. Čínštít taoisté četli z poselství skořápek, Vikingové předpovídali z kamenů. Tyto různé systémy věštění také přispěly k rozvoji lidské kultury. Systémy byly šířeny prostřednictvím ústní tradice. Pět nejprestižnějších systémů věštění se stalo nejslavnějšími a dnes se stále používají nejčastěji: astrologie, numerologie, Jiching, tarotové karty a Runy.

Jedním z nejběžnějších prostředků jsou karty. V Číně už v 10 - 11. Století předpovídali s pomocí karet, ale v Koreji a Japonsku existovalo zařízení podobné kartám, které existovalo již od 9. století, a které se používalo především na učení. V Evropě se v 17. století začali na věštění používat právě karty. První francouzská známá a slavná věštkyně, Sibille, jejíž skutečné jméno bylo Maire-Anne Lenormand, používala věštecké karty se 46 kartami. V osmnácti letech byla známá už v Paříži a nashromáždila velké bohatství. Publikovala knihu svých předpovědí, takže musela opustit Paříž, protože předpověděla např. Napoleonův pád. Když se naplnilo její proroctví a Napoleon selhal, mohla se znovu vrátit domů.

Nejpopulárnějšími věšteckými kartami 20. století se stal tarot. Tarotová karta ukazuje, jaké možnosti budeme mít v budoucnosti, co můžeme očekávat a čemu musíme věnovat pozornost, je to jako dívat se do zrcadla. Nejprve vidíme naše současné touhy, sny, nápady, a potom uvidíme následky našich rozhodnutí. Někdy je těžké se rozhodnout, zda věřit kartám, nebo věštění, ale ten, kdo nevěří v nic, nežije celý život dokonale. Mnoho lidí chce vědět, co jim přinese budoucnost. Proto, abychom se něco dozvěděli, můžeme i my použít jednoduché formy věštění.

Věštění z čaje

Vložte dvě lžíce čajových listů do předehřáté čajové konvice, pak nalijte horkou vodu. Když listy změknou, nalijte čaj z šálku do bílé misky, abyste viděli lépe, co se objevuje. Vylijte přebytečnou vodu, aby se čajové lístky mohly snadno šířit po boku a spodku šálku. Čajový sediment rozmíchejte třikrát, a potom rychle vylijte obsah šálku na malý talířek. Po několika minutách šálek otočte zpět a nyní můžete vidět budoucnost z tvaru listů, které jsou přilepené na stranu.

Věštění z kávy

Připravte tureckou kávu, podle potřeby přidejte cukr, pak ji třikrát převařte. Když se káva potřetí uvařila, nalijte ji okamžitě do šálku a nechte ji na krátkou dobu usadit. Kávu opatrně vypijte, aby se nemíchala s kávovým gruntem. Když jste kávu vypili, přikryjte hrnek talířkem. Po jedné nebo dvou minutách otočte šálek podobně jako při věštění z čaje a analyzujte obrázek a tvary na boku.

 

Poznejte svůj Věštění lépe! Zavolejte nám:

Dr. MartinDr. MartinNová!
K dispozici
Nová! Dr. MartinKód 31Jasnovidec, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Dr. Martin se zabývá s psychoterapií. Pomáhá Vám v těžkých a složitých životních...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
HanaHanaNová!
K dispozici
Nová! HanaKód 28Jasnovidka, Kartářka, Věštba, Věštci , Věštění,...
 

Hana je úžasná jasnovidní pomáhající duše. Poradí Vám, ale nezapomeňte: změna...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Jana SofiaJana Sofia
K dispozici
Jana SofiaKód 296Věštba, Kartářka, Věštec, Věštkyně, Výklad karet,...
 

Jana Sofia se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Esoterika

249 Počet zhlédnutí

Co je esoterika? Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa. Cesta k esoterice je láska.

 

Co pre mňa znamená věštení

6853 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem